21 Haziran 2018 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

BÜYÜKERŞEN YARDIMI İNKAR ETTİ

Büyükşehir Belediyesi’nin sakalardan aldığı imtiyaz bedeli olan parayı Eskişehirspor’a bağışladığı yönündeki haberleri Yılmaz Büyükerşen inkar etti: Hayır, kesinlikle doğru değil...

Büyükşehir Belediyesi’nin 140 sakadan aldığı imtiyaz bedelini Es-Es’e bağışladığı yönündeki haberler hem garipsenmiş hem de mutlu etmişti. Ancak bu paranın Es-Es’e ulaşıp ulaşmadığı muammaydı.

Konuyla ilgili sessizliğini bozan Büyükerşen: İmtiyaz hakkı şeklindeki dedikodular gerçek değil. Belediye olarak profesyonel kulüplere parasal yardım yapmamız yasal olarak mümkün değil. Birileri siyaset yapıyor.


 >>SEZAİ ŞEN'İN YAZISINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

 BU SORULARI SORMAK VE CEVAPLARINI BEKLEMEK HAKKIMIZ!

Artık bu düşüncelerin Eskişehirspor’un kasasına giren paralara dönüşüp dönüşmeyeceğini önümüzdeki günlerde göreceğiz. Ancak tüm bu olup bitenden sonra müsaade ederseniz biz de bazı soruları soralım:

-Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin sakalar üzerinden 2 milyon lira yardım yaptığına yönelik sosyal medyadaki paylaşımlar ve İnternet sitelerine 1 Mayıs’ta konulan haberler yalan mıydı?

-Ertesi gün aynı konuda, bir gün önceki gün İnternet sitelerinde ve bazı sosyal medya hesaplarında yapılan paylaşımlara paralel olarak bir-iki gazetede yayımlanan haberler yalan mıydı?

Yılmaz Büyükerşen’in Sadi Seda’ya yaptığı açıklama o haberleri yalanlar nitelikte. Nitelikte de değil, direkt olarak yalanlıyor!

-Büyükşehir Belediye Başkanı böyle bir gelişmeyi yalanlama gereğini niye duydu? Madem yalanlama gereği duyacaklardı bunu neden daha haberler ilk çıktığı gün yapmadılar? Haberler İnternet sitelerine düştükten iki gün sonra, bir gazetecinin ısrarı neticesinde bu yönde bir çalışmanın olmadığını söyleme gereği nereden icap etti?

-Ortada Eskişehirspor’un kasasına girmiş tek kuruş para yokken, sanki Büyükşehir Belediyesi’nin kasasına 2 milyon lira para girmiş gibi sosyal medyadan, İnternet sitelerinden ve gazetelerden gerçekle hiçbir alakası olmayan bu haberler hangi maksatla kamuoyuna yayıldı?

-Biz 2Eylül olarak bu konunun üzerine gitmemiş olsaydık şimdi Eskişehir kamuoyu, Büyükşehir Belediyesi’nden Eskişehirspor’a 2 milyon lira yardım yapıldığı yalanı ile kandırılmış olacaktı. Eskişehir kamuoyunu, Eskişehirspor’u alet ederek ve kullanarak aldatanlar kimler ve buna niye gerek duydular?

-Tüm bu olup bitenlerden sonra, gerçekte bu konuyla alakalı olarak açıklama yapması gerekenler suspus olmaya, olayı dolaylı yollardan yalanlamaya devam mı edecekler?

Böyle kritik bir dönemde bir takım kişilerin ve kurumların Eskişehirspor’u algı operasyonlarına alet etmeleri gerçekten çok mide bulandırıcı. Umuyoruz Eskişehirspor üzerinden kurban kesme girişimleri tekrarlamayacak, bu haberlerle Eskişehir kamuoyunu kimlerin hangi maksatlarla neden aldattıkları da yakında gün yüzüne çıkacak!Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar