25 Haziran 2018 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

İŞTE ES-ES’E ACİL GEREKEN PARA

Mali Genel Kurul Toplantısı öncesi, Kulüp Başkan Yardımcımız İsmail Hakkı Gül ve Genel Sekreterimiz Erdal Şahbaz bugün basın mensuplarına açıklamalarda bulundular.

Vali Hanefi Demirkol tesislerimizde düzenlenen basın toplantısında, Genel Sekreterimiz Erdal Şahbaz; "Zor koşullarda geldik. Biz biliyorduk; borç yükümüz çok fazla, takım yok, stat yok. Bütün bunlardan haberdardık. Zor koşullarda göreve geldik. Sevdamız olan Eskişehirspor ile tek bir hedefe ulaşmak için yola çıktık. Sezon sonuna kadar hedefimizi kovaladık. Bizi bu zor süreçte yalnız bırakmayan, adına yakışır şekilde efsaneleşen büyük taraftarımıza teşekkürleri bir borç biliriz. Onlar, Eskişehirspor'dan hiçbir zaman vazgeçmedi. Tıpkı; biz gibi." dedi.

Kulüp Başkan Yardımcımız İsmail Hakkı GÜL ise; "Yönetim olarak, sezon başında 40 milyon TL kaynak yarattık. Borçları kontrol altına alarak, sezon içinde 20 milyon TL ödeme yaptık. Transfer yasağını kaldırmak için ise, acilen 32 milyon TL’ye ihtiyacımız var. 21 milyon TL'si, Türk futbolcular ve hocalar için. Bu ödeme yapılırsa, transfer yasağı kalkacaktır. FİFA için ödenmesi gereken ise,11 milyon TL'ye ihtiyacımız var." dedi.

Son olarak; "Bir sezon boyunca Eskişehirsporumuza destek olan, yanında olan, her zaman destekleyen kar kış demeden, birlikte olduğumuz ve birlikte olmaktan gurur duyduğumuz büyük efsane taraftarımıza çok teşekkür ediyoruz. Eskişehir'in protokolüne, sponsorlarımıza, Yönetim Kurulu üyelerimize, Sayın Başkanımız Halil Ünal'a, Kulüp personelimize, Altyapı ekibimize ve değerli basın mensuplarına teşekkür ediyorum." diyerek sözlerini noktaladı.

 

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar