26 Nisan 2018 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

15 TEMMUZ ŞEHİTLERİNİ ANMA BOCCE TURNUVASI YAPILDI

15 TEMMUZ  ŞEHİTLERİNİ ANMA BOCCE TURNUVASI YAPILDI
  • 17 Temmuz 2017 Pazartesi
  • 2322 kez okundu

15 Temmuz şehitlerini anma haftası kapsamında Bozüyük Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ‘nün  15 Temmuz Şehitlerini anma spor etkinlikleri olarak ilimizin başarılı branşları arasında olan Bocce Turnuvası düzenlenmiştir.
           
Turnuvaya Yıldız –Genç  ve Büyükler olmak üzere üç kategoride toplam 60 sporcu ter döktü. Fair-play’in üst düzeyde olduğu turnuvada  dostluk,ve dayanışma örnekleri sergilendi.
          
Konu ile ilgili konuşma yapan Bozüyük Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Rüştü YILDIRIM 15 Temmuz hain darbe ve işgal girişimini bertaraf eden aziz şehitlerimizin hatırasını zihinlerde yaşatmak gerektiğini,milli birlik ve beraberlik, dayanışma içerisinde olmamızın bizim için ne kadar önemli olduğunu tüm milletimizle gösterdiğimizi ve bundan sonra da göstereceğimizi  15 Temmuz’u asla unutmayacağımızı ve unutturmayacağımızı unutturmak isteyenlere de fırsat vermeyeceğimizi söyledi.

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar