24 Haziran 2018 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Vali Çakacak, Eskişehirspor Yönetimini Makamında Kabul Etti

Vali Çakacak, Eskişehirspor Yönetimini Makamında Kabul Etti
  • 2 Ağustos 2017 Çarşamba
  • 1924 kez okundu

Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen genel kurul sonucu Eskişehirspor Başkanı olan Sinan Özeçoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Vali Özdemir Çakacak’ı makamında ziyaret etti.

Eskişehir’de spora verilen değerin çok büyük olduğunu söyleyen Vali Çakacak, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Büyük taraftarının desteğiyle, Eskişehirspor’un en yakın sürede eski başarılı günlerine döneceğine inanıyorum” dedi.

Yeni yönetime görevinde başarılar dileyen Vali Çakacak, kırmızı siyahlı formanın Eskişehirliler için büyük önem arz ettiğini ve Eskişehirspor’a herkesin sahiplenmesi gerektiğine vurgu yaptı.

Geçtiğimiz günlerde yapılan genel kurul sonucu göreve geldiklerini hatırlatan Başkan Özeçoğlu ise, yeni yönetim kurulu üyelerini Vali Çakacak’a tek tek tanıttı. Eskişehirspor’un yeniden ayağa kalkmasına katkı sağlayan herkese teşekkür eden Başkan Özeçoğlu, inançlarını yitirmeden sonu güzel günler yaşayacaklarını söyledi.

Eskişehirspor’un zor bir dönemden geçtiğini ifade eden Başkan Özeçoğlu, büyük taraftarıyla Eskişehirspor’un bu zor dönemi atlatacağını kaydetti. Vali Çakacak’ın Eskişehir’deki görevinin hayırlı olmasını dileyen Başkan Özeçoğlu, ziyarette yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar