19 Haziran 2018 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

HAZIRMIYIZ..?

12 Ağustos Cumartesi Saat 21.00 da İstanbulspor maçı ile lige merhaba diyeceğiz Kaldı 10 gün..Her konuda hazır mıyız..?Iıııhhh.. Tam değil..
Nedenler net.Geciken yönetim krizleri ve genel kurullar,mali kriz,transfer yasağı,puan silme cezaları,Teknik Patron seçiminin gecikmesi,giden futbolculara dön çağrısı zaman kayıpları,kulüp içi yeni yapılanmalar v.s v.s

TAKIM OLARAK..
Manisa maçı net ölçü olmasada”-Benim yarim gelişinden bellidir”- dedirtti.
Sergen YALÇIN elde kalanları değerlendirdi ve giden Tarık-Hakan-Ramazan-K.Ahmet in boşluklarını ve Kayacan-Aziz sakatlıklarını kalan ve beklenen isimlerle doldurdu. Geçen yıl ki savunmaya sürpriz Felix girdi sırıtmadı.Golde Kaan adam ve top savunması yapacağı kararını verinceye kadar duruş hatası yaptı SLAVKO PEROVİÇ af etmedi..Orta sah a ve hücum geçen yılın isimleriydi..Sahaya sürülen 11 DÜN olunca oynanan futbolda DÜNÜ hatırlattı.Erkan her yerde oynadı,toplar onda toplandı.. Oyun anlayışında tek fark sağ bek oynayan Dorukhan’ın savunmada kesiciliği kadar sağ kanattan rakip sahaya sarkmasıydı.41 de sağ kanattan sarkıp penaltı noktasına H.Hüseyin’e al at pası bunun örneğiydi.
Orta sahada ayağa oynadık.Hücuma hızlı çıkamadıkYan top üretimimiz vasattı.Organizeli hücum geliştiremedik.Hücumda pas hatası ve top kayıpları yaptık.Amatör goller kaçırdık kaleci Emrullah’ı milli yaptık. Savunma arkası toplarda savunma yer yer hatalar yaptı.
Manisa bizden daha hazır göründü..Bu maç ölçü olmasada yarının az çok habercisiydi,iyi haberler alamadık.Zamana ihtiyaç var..Sergen Hoca eksikler üzerine giderek takım oyununu oturtacağı ve dün oynanan futbolu bu güne taşıyacağını inancındayım.

ORGANİZASYON11
Maç başlıyor daha her iki takımın oyuncu listeleri basına dağıtılmamış.Maç başladıktan sonra listelere kavuşuyoruz ancak Manisa’nın listesi Eskişehir listesi yok.Kim girdi-çıktı anons ediliyor.Ancak ananonsu yapan kişiyi anlamak için tercüman gerekli.Sorumlu Gençlikspor mu Eskişehirspor mu anlamak zor , ancak sahada eli cebinde en az 7-8 görevli gövde gösterisi yapıyor..Sanıyorum bahçe çapa istiyor..
6-7 bin taraftardan muhteşem bir destek var ancak kale arkasında yine kendini ispat etmeye çalışan bir kişi meşaleyi ateşliyor,yanındakilerden dur diyen yok tam aksine sahiplenme var..Dünden ders alınmamış,Göztepe maçı çabuk unutulmuş, bu maçta ligin provası yapılıyor.
,,,30 bin kombine hedef diyoruz,ücretsiz maça 6 bin kişi geliyor,protokol boş kalıyor,canım Eskişehirspor edebiyatı yapanlar arazi teftişinde,kafalarını uzatmak için başarı bekliyorlar.Gelenlerin çoğu da 15-18 yaş gurubu. Taraftar sayısında düşme var..Taraftarı tirübüne çekecek ilk unsur sportif başarıdır.Takım oyunu oturur ve başarı gelirse bağlasanızda bu taraftar yerini alır..Kısacası önce sportif başarı.

LİG
Yönetim de belli isimlerin ellerinin üzerindeki taşın ağırlığı her geçen gün artıyor..Buna rağmen gayretleri taktire şayan.12 Ağustos İstanbulspor maçına kadar yaralar sarılırsa Sergen YALÇIN inatçı ve hırslı yapısıyla figüstürün ilk 5 haftasını büyük artı ile kapatır.

Şükrü OytanGönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar