19 Haziran 2018 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

PUAN SİLME İÇİN KADER HAFTASI

Eskişehirspor’da puan silme cezalarını kaldırmak için yoğun ve kader haftasına girildi. Özellikle 4 oyuncunun dosyası kabarık.


Yeni sezon öncesi transfer yasağı olduğu için kalan oyuncular ile sözleşmesi biten futbolcular ile  anlaşarak yoluna devam edecek olan Eskişehirspor’da puan silme cezalarını kaldırmak için de çalışmalar tüm hızıyla sürüyor.


4 OYUNCU BÜYÜK SORUN


Daha önceki yıllarda Eskişehirspor forması giyen  Ukrayna’lı Vladyslav Kulach, Şilili Sebastian Pinto, Fildişili kanat oyuncusu İbrahim Sissoko ve Kamerunlu futbolcu Henri Bienvenu FIFA'ya başvurmuş ve haklı bulunmuştu.


BAŞKAN -15 DEMİŞTİ


Geçtiğimiz günlerde açıklama yapan Eskişehirspor başkanı Sinan Özeçoğlu puan silmenin -15’lerde olduğunu belirtmişti. Bu konuda yoğun bir şekilde çalışan kulüp avukatları özellikle önümüzdeki hafta içinde bazı sıkıntılı dosyaları çözmesi bekleniyor.


KARAR 31 AĞUSTOS’DA


12 Ağustos’da lige başlayacak olan Eskişehirspor’a ne kadar puan silme cezasının geleceği ise 31 Ağustos’daki toplantı da belirlenecek.


Bu tarihe kadar kulüp avukatlarının FIFA’daki ceza çıkan 10 dosyanın yanı sıra ,Uyuşmazlık Çözüm Kurulu (UÇK)’ya gitmiş 35-ile 40 arasındaki dosyayı sonlandırmak için mücadele edecek.


ÖZEÇOĞLU UĞRAŞIYOR


En az puan silme ile lige başmak isteyen Eskişehirspor’da özellikle başkan Sinan Özeçoğlu büyük çaba içinde çalışmalarını sürdürüyor. Eski borçları yüzünde açılan dosyaları kapatmak izin gecesine gündüzüne katan Özeçoğlu hemen hemen her gün avukatlar ile de bir araya geliyor.

 

istikbalgazetesiGönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar