22 Temmuz 2018 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ETO’dan Eskişehirspor’a ziyaret

ETO’dan Eskişehirspor’a ziyaret
  • 10 Ağustos 2017 Perşembe
  • 2230 kez okundu

Eskişehir Ticaret Odası (ETO) Başkanı Metin Güler ve yönetim kurulu üyeleri kulübümüze ziyarette bulundular.

Vali Hanefi Demirkol tesislerimize gerçekleşen ziyarette Güler, Kulüp Başkanımız Sinan Özeçoğlu ve Yönetim Kurulu üyelerine hayırlı olsun dileklerinde bulunarak, “Eskişehirspor zor günler geçirdi. Daha anlaşılır, bir yönetim ortaya çıkartmak için uğraş verildi. Kendi adınıza ve Yönetim Kurulu adına önemli bir insiyatif aldınız. Eskişehirspor’a zor günlerinde sahip çıktınız. Eskişehir’de yaşayan bir iş adamı olarak, camia adına sizlere teşekkür ediyorum. 2017-2018 sezonu Eskişehirspor için zor bir dönem olacak. Bir misyon üstlendiniz, yerine getireceğinize gönülden inanıyorum. Kendi adıma, Eskişehirspor’a yapabileceğimiz ne varsa yerine getirmeye hazırız.” dedi.

Kulüp Başkanımız Sinan Özeçoğlu, yaklaşık bir ay önce göreve başladıklarını ifade ederek; “Biz bu göreve zorlukları bilerek geldik. Türkiye’de 5-6 tane camia varsa, bunlardan biri de Eskişehirspor’dur. Eskişehirspor’un, değerli Sivil Toplum Örgütleri (STK)’larımızın desteği ile düzlüpe çıkacağına eminim. İşimizin zor olduğunu biliyoruz. Şehir’de bu sinerji var. Puan sildirmeme anlamında avukatlarımız ile gece gündüz çalışıyoruz. Bizim için başarı ne derseniz, düzgün yönetilip, hesap verilebilir bir yönetimdir.. Eskişehirspor 20 yıl önce de aynı duruma düşmüştü. Daha sonra Kulüp düzlüğe çıktı. 4-5 yıldır, yine bir inişte. Bizler bu durumu tekrar stabil hale getirip, ilk önce hesap verilebilir, düzgün yönetmek tek gayemiz. Başarı olur, olmaz. Önemli değil. Ama Kulüp düzgün yönetildiği sürece, her zaman başarıyı yakalar. Önemli olan ilk önce borçları yapılandırmak. Borçları yapılandırma anlamında da, projelerimiz var. Projelerimizi hayata geçirebilmek için gece gündüz var gücümüz ile çalışıyoruz.” dedi.

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar