21 Haziran 2018 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

MACFit Eskişehir kapılarını açmaya hazırlanıyor

Bilinçli ve nitelikli spor yapmak isteyen spor tutkunlarının değişmez adresi MACFit, yeni kulübünü Eskişehir’de açıyor. MACFit Eskişehir, üyelerine avantajlı fiyatlarla benzersiz bir spor deneyimi sunmaya hazırlanıyor.

MACFit, Eskişehir’de açılacak yeni şubesinde spor tutkunlarını çok pratik, rahat ve hızlı spor yapabilecekleri bir ortamla buluşturuyor. Keyifli atmosferi ve sadeleşmiş hizmetleriyle sporu pratikleştiren MACFit, üyelerinin hayatına sporla birlikte sağlık, keyif ve mutluluk katıyor.

Cycling, Step, Aero Fit, Body Fit, Pilates, Cardio, Kick Box, Yoga, Zumba ve çok daha fazla ders alternatifi ile zengin bir içeriğe sahip olan MACFit, Eskişehirlilere sporu profesyonel bir ortamda sunuyor.

MACFit Eskişehir’de aylık 60 TL’lik avantajlı üyelik fırsatı
MACFit, açılış öncesinde Eskişehir Espark’ta kurduğu ön satış standında avantajlı fiyatlar sunuyor. Ön satış fiyatlarıyla üye olmak için standı ziyaret edenler, uygun fiyatlarla ulaşılabilir spor deneyimi yaşıyor! Yenilikçi yaklaşımıyla, herkesin spor yapabilmesi için geliştirilen MACFit; Eskişehir’de yeni açılacak spor kulübünde, ön satış dönemine özel, ayda 60 liralık yıllık üyelik fiyatlarıyla sporseverleri bekliyor.

MACFit Kulüpleri Hakkında
2013 yılında Mars Sportif bünyesinde kurulan MACFit; MAC Academy eğitmenlerinin profesyonel eğitim ve birikimini, Avrupa standartlarında spor imkanı ve ulaşılabilir fiyatlarla sunuyor. Keyifli atmosferi ve sadeleşmiş hizmetleriyle sporu pratikleştiren MACFit, şu anda 8 şehirde 55 kulüp ile hizmet veriyor. MACFit, eğlenceli bir atmosferde üyelerinin hayatına sporla birlikte keyif ve mutluluk katıyor. Üyeler ister tecrübeli olsunlar, isterlerse de spora ilk defa başlıyor olsunlar; MACFit’te aradıkları her şeyi bulabiliyorlar. “Bahane Yok” sloganı ile spor tutkunlarıyla buluşan MACFit’in 55 kulübü; İstanbul, Kocaeli, Antalya, Ankara, İzmir, Bursa, Adana ve Sakarya’da bulunuyor.Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar