21 Haziran 2018 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

PATENCİLERE KATILIM BELGESİ VERİLDİ

PATENCİLERE KATILIM BELGESİ VERİLDİ
  • 14 Eylül 2017 Perşembe
  • 2588 kez okundu

Tepebaşı Belediyesi tarafından Eskişehir’de bu yıl ilk kez gerçekleşen ve 7 yaş üzeri yaş guruplarının katıldığı Yaz Okullarının branşı olan paten kursunu tamamlayanlara katılım belgeleri takdim edildi.

Tepebaşı Belediyesi Beş Evler Parkı’nda 2 ay boyunca milli sporcu ve eğitmen Göksel İzcioğlu ve Uğur Karaca tarafından 60 kişiye verilen kursu tamamlayan öğrencilere katılım belgeleri, Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç tarafından verildi.

Başkan Ataç burada yaptığı konuşmasında patenin dünya çapında bir spor olduğunu belirterek, “Yaz okullarının branşı olan Paten kursu bitiminin sertifikasını yapıyoruz. Yaklaşık 60 öğrencimize katılım belgesi vereceğiz. Eskişehir’de bu çalışma bir ilk oldu. Paten, dünyanın yaptığı bir spor dalı ve biz de Eskişehir’de bunun devamını getireceğiz” ifadelerini kullandı.

Daha sonra katılımcılara katılım belgesi takdim edildi. Başlangıç, orta ve ileri düzeyde olmak üzere 3 kategoride düzenlenen eğitimleri başarı ile tamamlayan katılımcılar da patenin gerçekten güzel bir spor olduğunu ifade ederek Tepebaşı Belediyesi’ne ve Başkan Ataç’a teşekkürlerini iletti.Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar