25 Eylül 2018 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Vali Çakacak, DSİ Bentspor Bayan Voleybol Takımının Antrenmanını İzledi

Vali Çakacak, DSİ Bentspor Bayan Voleybol Takımının Antrenmanını İzledi
  • 15 Kasım 2017 Çarşamba
  • 2117 kez okundu

Vali Özdemir Çakacak, DSİ Bentspor bayan voleybol takımının antrenmanını izledi.

Yoğun işleri arasında fırsat buldukça kamu kurum ve kuruluşlarını ziyaret eden Vali Çakacak, DSİ 3. Bölge Müdürlüğü’nü ziyareti esnasında DSİ Bentspor bayan voleybol takımının antrenmanını izleyerek, çalışmalar hakkında tecrübeli antrenör Kazım Tokat’tan bilgi aldı.

Yeni sezona çok iyi hazırlıklarını dile getiren Tokat, DSİ Bentspor bayan voleybol takımının genç kadrosu ile büyük başarılara imza atmak istediklerini kaydetti. Oyuncularının çok yetenekli olduğundan bahseden Tokat, sporcuların aynı zamanda başarılı birer öğrenci niteliğine sahip olduğunu belirtti. 

Gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutarak spora yönlendirmek ve sporun bir yaşam kültürü haline getirilmesini sağlamak adına, toplumda herkesin üzerine belirli görevler düştüğünü hatırlatan Vali çakacak, “Sizler, bizim gözbebeğimizsiniz. Spor, hem vücut hem de zekâ gelişimine olumlu katkı sağlamaktadır. Bizler, gençlerimizin zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklı yetiştirilmesine büyük önem veriyoruz. Sağlıklı bir yaşam, fiziksel ve ruhsal gelişim açısından spor yapmak son derece önemlidir.” dedi.

Antrenman arasından başarılı bayan voleybolcularla sohbet eden Vali Çakacak, aynı zamanda sporun gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tuttuğunu ve onların hayata dört elle sarılmalarına vesile olduğunu vurguladı. Kendisinin de sporun içinden geldiğini bildiren Vali Çakacak, gençlik yıllarında amatör futbol oynadığını söyledi. Sporculara çeşitli nasihatler veren Vali Çakacak, “Gençliğinizin kıymetini bilin. Güzel bir hayat yaşayın. Büyüklerinize saygılı olun, küçüklerinizi sevin. Her alanda bizlere büyük onur yaşatan gençlerimizle Türk Milleti olarak büyük gurur duyuyoruz. Sizlere, hem eğitim hayatınızda hem de spor hayatınızda üstün başarılar diliyorum.” diye konuştu. Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar