22 Şubat 2019 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

KONGRE VAR, ADAY YOK

KONGRE VAR, ADAY YOK
  • 6 Haziran 2018 Çarşamba
  • 951 kez okundu

Eskişehirspor’un Mali ve Olağanüstü seçimli genel kurulu bugün saat 14.00’de Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi’nde yapılacak. Kongrenin yapılması için 755 delegeden 378’inin salona gelerek imza atması gerekiyor.  Genel kurul öncesi başkanlık için hiç bir adayın çıkmaması ise taraftarı endişelendiriyor.


Es-Es’de Mali Genel kurul ve Olağanüstü seçimli genel kurulu bugün yapılacak. Ancak şu anda kadar resmi bir aday yok.


ÖNCE MALİ GENEL KURUL


Çoğunluk sağlanırsa bugün saat 14.00’de Anadolu Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi’nde önce Mali Genel kurul gerçekleştirilecek. Mali genel kurulda yönetim kulüben borcunu açıklayıp, geçmiş dönem için de aklanacak.


SONRA SEÇİMLİ GENEL KURUL


Mali genel kurulun ardından da saat 15.00’de Olağanüstü seçimli genel kurula geçilecek. Şu ana kadar hiçbir aday başkanlık için ortaya çıkmazken, eğer çoğunluk sağlanır ve genel kurul yapılırsa başkan adayının çıkıp çıkmayacağı da merakla bekleniyor.


378 DELEGE GELMEK ZORUNDA


Eskişehirspor’un bugünkü Genel Kurulunun yapılması için 755 delegeden 378’inin salona gelerek imza atması gerekiyor. Eğer 378 ve üstünün imzası olmaz ise  kongre 13 Haziran’a Çarşamba gününe  ertelenecek.


TARAFTAR ÇAĞRI YAPTI


Eskişehirspor’daki gelişmeleri endişe içinde izleyen taraftarlar ise genel kurulun ilk toplantıda yapılmasını istiyor. Hakki bu konuda ETB yönetimi önceki gün açıklama yaparak “Bu kongre sevdamız Eskişehirspor için hayati önem taşımaktadır. Bu kongre '’Ya Diriliş ya da Tükeniş'’ kongresi olacak” diyerek delegelere çağrıda bulunmuştu. Kongrede çoğunluğun sağlanıp sağlanmayacağı da merakla ediliyor.

 

istikbal gazetesiGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar