21 Mart 2019 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Eskişehirsporlu baba ve oğulun hikâyesi

Eskişehirsporlu baba ve oğulun hikâyesi
  • 16 Haziran 2018 Cumartesi
  • 1021 kez okundu

Dijital yaşamı bireyler için kolay ve erişilebilir kılmayı hedefleyen Vodafone, Babalar Günü için hazırladığı reklam filminde yüksek kalitede ses deneyimi sunan HD Ses Teknolojisi VoLTE’yi tanıtıyor.

Eskişehirspor’a gönül veren bir baba ile oğlunun hikâyesinin işlendiği filmde, Bando Es Es’in Şefi Ali Ulusoy ve Eskişehirsporlu taraftarlar da rol alıyor. “Kalbi Sevdikleri İçin Atanlara” temalı reklam filmi Y&R Team Red imzası taşıyor.

15 Haziran 2018 – Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, müşterilerine HD Ses Teknolojisi VoLTE ile yüksek kalitede deneyim sunmaya devam ediyor. Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Babalar Günü için hazırladığı reklam filminde VoLTE teknolojisini anlatan Vodafone, babalar ve çocuklarının Türkiye’nin neresinde olurlarsa olsunlar yan yanaymış gibi konuşabildiklerine ve VoLTE ile mesafelerin ortadan kalktığına dikkat çekiyor.

Eskişehirsporlu baba ve oğulun hikâyesi

Vodafone’un Babalar Günü reklam filminde, Eskişehirspor’a gönül veren bir baba ile oğlunun hikâyesi işleniyor. Bando Es Es’in Şefi Ali Ulusoy ve Eskişehirsporlu taraftarların da rol aldığı reklam filmi, Y&R Team Red imzası taşıyor. “Kalbi Sevdikleri İçin Atanlara” temalı reklam filminin yönetmen koltuğunda Walky Talky otururken, prodüksiyon sürecini ise Octopus üstleniyor.

Çekimler için 700 taraftar bir araya geldi

Vodafone Babalar Günü reklam filminin çekimleri için toplam 75 kişilik bir ekip çalıştı. Eskişehir Taraftarlar Birliği’nin de desteğiyle çekim günü stadyumda 700 kişilik taraftar topluluğu bir araya geldi. Film için 15 gün ön hazırlık gerçekleştirildi. Yeni Eskişehir Stadyumu, Adalar Bölgesi ve çevresi dahil 4 farklı lokasyonda gerçekleştirilen çekimler 2 günde tamamlandı.

Engin Aksoy: “4.5G’deki lider kapsama gücümüzün yanı sıra HD Ses Teknolojisini de sunuyoruz”

Vodafone SüperNet 4.5G ile Türkiye’nin en iyi ses deneyimine sahip olduklarını belirten Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, şunları söyledi:

“Vodafone Türkiye olarak, teknolojiyi insan için kullanmayı ve 4.5G’deki geniş kapsama gücümüzle Türkiye’de her yerde herkesin hayatını kolaylaştırmayı hedefliyoruz. Abonelerimize 4.5G’deki lider kapsama gücümüzün yanı sıra en geniş HD Ses kapsamamız ile yüksek kalitede ses deneyimini de sunuyoruz. Sevdikleriniz Türkiye’nin neresinde olursa olsun, yüksek ses kalitesi ile yanınızdalarmış gibi iletişim kurma imkânı sağlıyoruz. Vodafone olarak, HD Ses Teknolojisi ile tüketicilere en iyi ses deneyimini sunmaya ve aynı zamanda 4.5G teknolojisini herkes için erişilebilir kılmaya devam edeceğiz.”

Bağlanma süresi 1 saniye

Vodafone HD Ses Teknolojisi (VoLTE) ile kalabalık veya arkada yoğun gürültünün olduğu ortamlarda bile sessiz bir odada konuşuyor gibi kaliteli bir görüşme deneyimi sağlanıyor. Eskiden 6 saniye sürebilen sesli aramaların bağlanma süresini neredeyse 1 saniyeye indiren HD Ses Teknolojisi aynı anda veri ve ses kullanımına izin verdiği için, telefon görüşmeleri sırasında dosya indirmeye ya da göndermeye devam edilebiliyor; konum veya fotoğraf paylaşılabiliyor.

Vodafone’un Babalar Günü’ne özel olarak hazırladığı reklam filmini izlemek için:

KÜNYE:
Yönetici Kreatif Direktör: Ayşe Aydın Erdoğan
Kreatif Direktörler: Erkan Kaya, İlker Dağlı
Kreatif Grup Başkanı: Kerem Tüten
Art Direktör: Ümit Aydın, Berkay Tutkun
Metin Yazarı: Mehmet Güven
Müşteri İlişkileri: Sezin Özçelik Güneş, Ayşenaz Altınöz
Stratejik Planlama: Serra Akyel, Özge Sargın
Reklamveren Yetkilisi: Murat Büyükkucak, Eda Biber, Sezer Derkuş, Melis İnceoğlu
Ajans Prodüktörü: Ebru Uluçınar
Prodüksiyon Şirketi: Octopus
Yönetmen: Walky Talky
Post Prodüksiyon: 1000Volt
Müzik: Arda Algül- Mono JinglesGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar