22 Şubat 2019 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Futbol Yaz Okulları için son kayıt 18 Haziran

Odunpazarı Belediyesi çocukların yaz aylarını daha verimli geçirmesi ve tatil yaparken de kendilerini geliştirme şansı yakalamaları için Futbol Yaz Okulu açıyor.

Odunpazarı Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen Futbol Yaz Okulları’na çocuklarını göndermek isteyen velilerin, 18 Haziran 2018 Pazartesi gününe kadar kayıt yaptırmaları gerekiyor. Futbol Yaz Okullarına sadece 2006-2011 yılları arasında doğanlar kayıt yaptırabilecek.

Çocuklarını Odunpazarı Belediyesi Futbol Yaz Okulu’na göndermek isteyen vatandaşlar kayıtlarını Büyükdere Mahallesi Kaplanlı Caddesi NO: 52’de ve 71 Evler Mahallesi Manzara Sokak No: 22’de adresinde bulunan Hasan Doğan Spor Tesisi’nde yaptırabilirler.

Detaylı bilgi almak isteyen vatandaşlar, Odunpazarı Belediyesi Ek Hizmet Binası (2 Eylül Caddesi Merkez Binası karşısındaki Türk Telekom Binası) ve Mehmet Terzi Spor Salonu’na  (Ihlamurkent Mahallesi Koza Caddesi) giderek ya da 0 222 240 08 85/602 ve 0 222 224 01 99 numaralı telefonları arayarak bilgi alabilirler.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar