17 Şubat 2019 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

TÜRKİYE’NİN ORYANTİRİNGCİLERİ İNÖNÜ BELEDİYESİ’NİN MİSAFİRİ

İnönü Belediyesi, Türkiye Oryantiring Federasyonu'na bağlı 15 farklı şehirden gelen 12-16 yaş gruplarından 80 öğrenci ile 20 eğitmenin katıldığı 10 günlük Oryantiring Gelişim Kampı’na ev sahipliği yapıyor.

Oryantiring Gelişim Kampı Müdürü Tamer Doğan, Oryantiring Federasyonu Teknik Kurul Başkanı İlyas Avcı ve Oryantiring Federasyonu Genç Antrenörler Kurulu Başkanı Erdil Arslan, İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt'u ziyaret etti. Heyettekiler Başkan Kadir Bozkurt’a, oryantiring sporuna yaptığı katkılardan dolayı Türkiye Oryantiring Federasyonu Başkanı Hacer Akyüz adına bir plaket sunarak teşekkür ettiler.

Ziyarette konuşan Başkan Bozkurt, gençlerin spora ulaşabilmeleri için var olan engelleri aşmaya çalıştıklarını belirterek “Evlatlarımızın ilgi duydukları alanlarda spor yapabilmeleri için çalışıyoruz. Oryantiring sporunda destek verdiğimiz çocuklarımız sağ olsunlar uluslar arası yarışmalarda elde ettikleri başarılar ile bizleri, ilçemizi ve ülkemizi gururlandırdılar. Belediye olarak gençlere her alanda destek vermeye devam edeceğiz” diyerek sporculara başarılar diledi.

İnönü Türk Hava Kurumu (THK) tesislerindeki kampa 15 şehirdeki 25 spor kulübünden 12-16 yaşlarında 30’u erkek 20’si bayan, Eskişehir'den de 15'i erkek 15’i bayan olmak üzere 80 sporcu ile 20 eğitmen katılıyor.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar