17 Şubat 2019 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Takımımız, yeni sezon hazırlıklarına devam etti

Takımımız, 2018-2019 sezonu çalışmalarına bu sabah saatlerinde Vali Hanefi Demirkol tesislerimizde gerçekleştirdiği antrenman ile devam etti.

Eskişehirsporumuz, 2018-2019 sezonu hazırlıklarına, bu sabah saatlerinde Teknik Direktörümüz Fuat Çapa yönetiminde gerçekleştirdi. Yaklaşık 90 dakika süren antrenman, ısınma hareketleriyle başladı.Core, pas çalışması, 6’ya 3 top kapma ve yarım saha oyunun ardından antrenman,  streching ile son buldu.

Takımımız, günün ikinci çalışmasını akşam saatlerinde Vali Hanefi Demirkol tesislerimizde Teknik Direktörümüz Fuat Çapa yönetiminde gerçekleştirdi.

Antrenman, ısınma hareketleri ile başladı. Pas çalışması, dar alan oyun ve yarım saha oyunun ardından, antrenman streching ile son buldu.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar