17 Şubat 2019 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Kırka Spor Merkezine Kayıtlar Başladı

Kırka’ya kazandırılan ve içerisinde fitness salonu, sauna, hamam, kafeterya oyun alanlarının yer aldığı Kırka Spor Merkezi’nde eğitimler öncesinde kayıtlar alınmaya başladı.

Kırkalıların sağlıklı yaşamaları amacıyla oluşturulan Spor Merkezinde profesyonel eğitmenlerce verilen fitness kurslarımıza başvurular yoğun bir şekilde sürüyor. Konuyla ilgili bir açıklamada bulunan Belediye Başkanı Hasan Kalın, “Hemşehrilerimizin daha sağlıklı birer birey olmaları için güzel bir yatırım gerçekleştirildi. Yakından ilgilendiğimiz birçok çalışma ile birlikte bu tesisimiz tamamlanarak Eskişehir Milletvekilimiz ve Eski Bakanlarımızdan Sayın Nabi Avcı’nın katılımı ile açılarak hizmete girdi. İki spor eğitmenimizin yer aldığı tesisimizde Kadınlar ve Erkekler ayrı ayrı zamanlarda spor yapma imkânı bulacaklar. Bununla birlikte çocuklarımızın da spor salonunda velilerimiz ile çalışmasını istiyoruz” diye konuştu.

Kırka spor merkezine kayıt başvurularının başladığını ifade eden Başkan Kalın ilgi yoğunluğu yaşandığını ancak bunun sorun teşkil etmediğini belirterek, “Biz hemşehrilerimize hizmet vermekten memnunuz. Kırka’mız yeni yapılacak hizmet binaları ve yatırımlarla daha da cazibe merkezi haline gelecek. Bu yönde çalışmalarımızı genişleteceğiz inşallah” şeklinde konuştu.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar