24 Mayıs 2019 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Sporda Kazanan Her Zaman Dostluk ve Kardeşlik Olsun

Sporda Kazanan Her Zaman Dostluk ve Kardeşlik Olsun
  • 11 Ağustos 2018 Cumartesi
  • 870 kez okundu

Dünya’nın birçok yerinde olduğu gibi ülkemizde de zaman zaman spor alanlarında sporun centilmenlik ruhuna zarar veren şiddet olayları meydana gelmektedir.

2017-2018 sezonunda spor alanlarında meydana gelen olayların engellenmesine yönelik tüm paydaşlarla koordine içerisinde alınan etkin tedbirler ve halkımızın desteği sayesinde spor alanlarında seyirci sayısı %18 artmasına karşılık, yaşanan şiddet olaylarında %24 oranında azalma meydana gelmiştir.

2018-2019 sezonunda da halkımızın güvenliği için stadyum çevrelerinde trafik, asayiş ve güvenlik önlemleri, müsabaka boyunca tribün güvenliği ve maç sonrası dağılımlarda da güzergah güvenlik tedbirleri en üst düzeyde olacak şekilde planlanıp uygulanacaktır.

Sporseverlerin gönül rahatlığıyla, eş ve çocuklarıyla spor alanlarına gidebileceği, spor müsabakalarını keyifle ve güvenle seyredebileceği bir sezon temennisiyle tüm kulüplerimize de başarılar dileriz.

 

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Celal UZUNKAYA
Sınıf Üstü Emniyet Müdürü
Emniyet Genel Müdürü
 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar