17 Kasım 2018 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

1. Lig’de 5, 6, 7, 8 ve 9. haftaların maç programı belli oldu

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, 1. Lig'de beş haftalık müsabaka programı şu şekilde:

- 5. hafta

14 Eylül Cuma:

20.00 Giresunspor-Afjet Afyonspor (Giresun Atatürk)


15 Eylül Cumartesi:

17.00 İstanbulspor-Adanaspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

20.00 Adana Demirspor-Hatayspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

16 Eylül Pazar:

17.00 Kardemir Karabükspor-Osmanlıspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

17.00 Boluspor-Altay (Bolu Atatürk)


20.00 Gazişehir Gaziantep-Altınordu (Gaziantep)

20.00 Denizlispor-Eskişehirspor (Denizli Atatürk)

17 Eylül Pazartesi:

20.00 Balıkesirspor Baltok-Ümraniyespor (Balıkesir Atatürk)

20.00 Gençlerbirliği-Tetiş Yapı Elazığspor (Stat açıklanmadı)

- 6. hafta

21 Eylül Cuma:

19.00 Altınordu-Adana Demirspor (Bornova)


19.00 Osmanlıspor-Denizlispor (Osmanlı)

22 Eylül Cumartesi:

14.00 Hatayspor-İstanbulspor (Antakya Atatürk)


14.00 Ümraniyespor-Gençlerbirliği (Ümraniye Belediyesi)


19.30 Tetiş Yapı Elazığspor-Kardemir Karabükspor (Elazığ Atatürk)


19.30 Adanaspor-Boluspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

23 Eylül Pazar:

16.30 Eskişehirspor-Gazişehir Gaziantep (Yeni Eskişehir)


19.30 Afjet Afyonspor-Balıkesirspor Baltok (Zafer)


19.30 Altay-Giresunspor (İzmir Atatürk)

- 7. hafta

29 Eylül Cumartesi:

14.00 Hatayspor-Altınordu (Antakya Atatürk)


14.00 Denizlispor-Tetiş Yapı Elazığspor (Denizli Atatürk)


19.30 Kardemir Karabükspor-Ümraniyespor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

30 Eylül Pazar:

14.00 İstanbulspor-Boluspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)


16.30 Balıkesirspor Baltok-Altay (Balıkesir Atatürk)


19.30 Gençlerbirliği-Afjet Afyonspor (Stat açıklanmadı)


19.30 Adana Demirspor-Eskişehirspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

1 Ekim Pazartesi:

19.00 Giresunspor-Adanaspor (Giresun Atatürk)


19.00 Gazişehir Gaziantep-Osmanlıspor (Gaziantep)

- 8. hafta

5 Ekim Cuma:

19.00 Altay-Gençlerbirliği (İzmir Atatürk)


19.00 Eskişehirspor-Hatayspor (Stat açıklanmadı)

6 Ekim Cumartesi:

14.00 Ümraniyespor-Denizlispor (Ümraniye Belediyesi)


14.00 Afjet Afyonspor-Kardemir Karabükspor (Zafer)


19.30 Altınordu-İstanbulspor (Bornova)

7 Ekim Pazar:

14.00 Tetiş Yapı Elazığspor-Gazişehir Gaziantep (Elazığ Atatürk)


16.30 Boluspor-Giresunspor (Bolu Atatürk)


19.30 Adanaspor-Balıkesirspor Baltok (Adana 5 Ocak Fatih Terim)


19.30 Osmanlıspor-Adana Demirspor (Osmanlı)

- 9. hafta

19 Ekim Cuma:

19.00 Denizlispor-Afjet Afyonspor (Denizli Atatürk)


20 Ekim Cumartesi:

14.00 Gençlerbirliği-Adanaspor (Stat açıklanmadı)


19.30 Gazişehir Gaziantep-Ümraniyespor (Gaziantep)


19.30 Balıkesirspor Baltok-Boluspor (Balıkesir Atatürk)

21 Ekim Pazar:

14.00 Hatayspor-Osmanlıspor (Antakya Atatürk)

16.30 Kardemir Karabükspor-Altay (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)


19.30 İstanbulspor-Giresunspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

22 Ekim Pazartesi:

19.00 Adana Demirspor-Tetiş Yapı Elazığspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

19.00 Altınordu-Eskişehirspor (Bornova)

 



Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar