2 Haziran 2020 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Özel Şehir Koleji Öğrencisi Serbest Dalış Türkiye Şampiyonu

Türkiye Sualtı Sporları Fedarasyonu (TSSF) tarafından Antalya’nın Kaş ilçesinde düzenlenen Serbest Dalış Açık Su Türkiye Şampiyonasında SABİT AĞIRLIK MONOPALET (CWT) branşında 1.17 dakikada 30 metre ve ÇİFT PALETLİ SABİT AĞIRLIK (CW BF) branşında 1.16 dakika 30 metrelik derecesiyle  Özel Şehir Koleji Anadolu Lisesi 10. Sınıf öğrencisi Ceyda KUNT Türkiye şampiyonu olmuştur.

01-07 Ekim 2018 tarihleri arasında Antalya/Kaş’ta Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu’nun (TSSF) ülkemizde ev sahipliğini yapacağı CMAS-Serbest Dalış Outdoor Dünya Şampiyonası ve Uluslararası Kaş Başka Açık Müsabakalarında ülkemizi temsil edecek olan Milli Takım kadrosuna seçilmiştir.

Ceyda Kunt, toplam 4 yarışta kazandığı 2 altın madalya,1 gümüş madalya ve 1 bronz madalya ile Milli Takım Kampına uğurluyoruz.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketi

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.