24 Mayıs 2019 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

DART TAKIMINDAN BEŞ MADALYA….

Türkiye Bocce Bowling ve Dart Federasyonunun 2018-2019 yılı faaliyet programında yer alan Şehit Demet Sezen Türkiye Dart Şampiyonası Sıralama Turnuvaları 1. Ayağı, 21-23 Eylül 2018 tarihlerinde Ankara Atatürk Sergi ve Spor Salonu Dart Salonunda yoğun bir katılımla yapıldı.

Bilecik İlini temsilen katılan Bozüyük Halk Eğitimi Merkezi Dart Kursiyerleri yarışmalara damgasını vurdu. Müsabakanın ilk gününde bu sezon ilk defa yıldızlar kategorisinde yarışan sporculardan Mustafa Kılıçkaya Yıldız erkekler Türkiye 1. si
Yıldız Kızlarda ise Erva Özyetkin Türkiye 3. sü olarak kürsüye çıktılar.

 Müsabakaların ikinci gününde ise yine yıldızlar kategorisinde ilk defa yarışan Eslem Kılıç Yıldız Kızlar da Finale çıkarak tecrübeli rakibi karşında Türkiye  2. liğinde  kaldı. Yaptıkları başarılı müsabakalar sonunda Gençler Kategorisinde yarışma hakkı elde eden Özcan Karagöz bir üst kategoride Genç Erkekle Türkiye 2. si , Mustafa Kılıçkaya ise Genç Erkeler Türkiye 3. sü olarak müsabakaları  beş madalya alarak tamamladılar.

 Konu ile İlgili olarak görüşlerini aldığımız antrenör İsmail Torunlar ; Bozüyük Halk Eğitimi Merkezimizin ve Bozüyük Belediyesi İdmanyurdu Spor Kulübümüzün sonsuz destekleri ile sezona iyi hazırlandık ve iyi bir başlangıç yaptık. Dart sporuna İlgi her geçen gün artmakta , bunu her yapılan turnuvada görmekteyiz. Takımımız bu sene yeni sporculardan oluşmakta, kaçan madalyalarda  maç tecrübesi eksikliğini  gördük, buna rağmen madalya kürsüsünde kendimize yer bulduk. Amacımız başarılı ve güzel ahlaklı sporcular yetiştirmek ve milli takıma sporcu vermek dedi. Çalışmalarının aralıksız devam ettiğini belirtti.
 

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar