16 Haziran 2019 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Çapa: "Transfer yasağını açmazsak bence ikinci devreye başlamamak lazım"

Eskişehirspor Teknik Direktörü Fuat Çapa, Hatayspor mağlubiyeti sonrası transfer yasağı açılmazsa takımın ikinci devreye çıkmasına gerek olmadığını söyledi.

"En ufak bir ışık yok" 

Maça gelen taraftarın hiçbir suçu olmadığını belirten Çapa, gelecek adına en ufak bir ışık olmadığını söyledi. Eskişehirspor Teknik Direktörü Fuat Çapa, konuşmasını şöyle tamamladı: 

"Burası bizim evimiz dedik, ilk geldiğimizde ki öyle de. Bırakıp gitmek için de çok fazla nedenlerimiz vardı. Her türlü fedakarlığı, kariyer açısından, maddi açıdan yaptık. Yapıyoruz yaparız da. Bizim bunu yapmamız sadece yetmiyor. Hiçbir şey değişmiyor. İşin özeti şu. Ya bu transfer açılacak. Bunun içinde önümüzdeki milli takım arasında bazı gelişmeler olacak. Ya da güzel güzel düşünüp herkes artık biz de bir yere kadar. Biz de bir yere kadar. Çünkü katabileceğimiz bir şey kalmıyor. Neyin mücadelesini veriyoruz açıkçası. Mücadele edecek elimizde bir şey yok açıkçası. Önünüzü görürsünüz de dersiniz önümüzde 9 hafta var. Bunun mücadelesini verelim. İkinci devre toparlarız bunu. Gelecek adına bir şeyler yaparız diyerek ama en ufak bir ışık yok. Bu açıdan şöyle olsun böyle olsun dememin bir anlamı yok. Çünkü yeterince söyledik. Bazı şeyleri paylaştık ama hiçbir şekilde sesimiz duyuramadık. Belki gerçekleri anlatamadık, tam olarak mesajlar veremedik ama bu konuda eksik kaldığımızı düşünmüyorum. Mesaj vermeme de gerek yok aslında. Gelenler görüyor. Kime ne mesaj veriyoruz ki, kime ne verecek mesajımız var. Biz hiçbir zaman gemiyi terk eden kişi olmayacağız. Ama delikleri kapatmak için mücadele ederiz o delikleri kapatalım diyerek. Ama bizi aşan şeyler olacaksa da yapacak bir şey yok. O zaman duygusallığı, benimsemeyi bir kenara bırakıp geleceği düşünmek zorundayız." 

fanatikGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar