20 Mart 2019 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

40.Dünya Bilek Güreşi Şampiyonası yarışması Kanal 26’dan canlı yayınlanacak

KANAL 26 40. DÜNYA BİLEK GÜREŞİ ŞAMPİYONASINI 15-20 EKİM TARİHLERİNDE HERGÜN 16:30'DAN İTİBAREN CANLI YAYINLA İZLEYİCİLERLE BULUŞTURACAK

İlklerin televizyonu Kanal 26 Bir ilke daha imza atıyor.

15-20 Ekim 2018 tarihlerinde Antalya'da düzenlenecek olan 40.Dünya Bilek Güreşi Şampiyonası yarışması Kanal 26'dan canlı olarak yayınlanacak.

55 ülkeden sporcunun katılacağı yarışma 140 ülkeden canlı olarak ekranlara gelecek.

Büyük karşılaşma öncesi Kanal 26 Televizyonunda yayınlananSpor Yorum programına 15-20 Ekim 2018 tarihlerinde Antalya'da düzenlenecek olan 40.Dünya Bilek Güreşi Şampiyonası yarışmasına katılacak Eskişehir Bilek Güreşi Antrenörü Şener Arslan ve Sporcuları katıldı.

Eskişehir Bilek Güreşi Antrenörü Şener Arslan dünyada ilk olarak bir bilek güreşi dünya şampiyonasını canlı olarak veren ilk mahalli televizyon olma özelliğine sahip olan kanal 26'yı kutladı ve destekleri için teşekkür etti.

Antrenör Arslan canlı yayında Bilek güreşi sporunun inceliklerini anlattı. Sevmenin başarmak için önemli bir koşul olduğunu vurguladı ve ailelere çocuklarını mutlaka bir spor dalına yönlendirmeleri konusunda çağrıda bulundu.

Bilek Güreşinin genç ve başarılı sporcuları Ümran Keser, Zeynep Sude Üstünkaya, Ayşenur İri, Nadide Ebrar Özalp, Gülistan Memiş, Seval, Arif Başardurak, Coşkun Can, Adil Yiğit Edizgil, Murat Cırık'ın katıldığı Spor-Yorum programında sporcular bilek güreşine nasıl başladıklarını ve başarılarını Kanal 26'da izleyecilerle paylaştılar.

Programa sporcuların canlı bilek güreşi performansı da renk kattı.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar