20 Nisan 2019 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Vali Çakacak, Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürlüğü’nü Ziyaret Etti

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nü ziyaret eden Vali Özdemir Çakacak, sporun birleştirici özelliğine vurgu yaptı.
İl Müdürü Ali Osman Tatlısu’dan yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan Vali Çakacak, gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutarak spora yönlendirmek ve sporun bir yaşam kültürü haline getirilmesini sağlamak adına önemli çalışmalar yapıldığını aktardı.

Vali Çakacak, “Ülkemizi emanet edeceğimiz gençlerimizi iyi eğitimli, donanımlı, bilgi ve beceri düzeyi yüksek bireyler olarak geleceğe hazırlamak temel hedefimizdir. Gençlerin topluma yararlı bir insan olarak yetiştirilmesini sağlamak hepimizin en öncelikli görevidir. " diye konuştu.

Hareketli olmanın ve sosyal faaliyetler içerisinde bulunmanın faydalarından bahseden Vali Çakacak, gençlerimizin sosyal, kültürel ve sportif etkinliklerin içinde yer alması ve her gencin bir spor dalıyla aktif olarak ilgilenmesi gerektiğini ifade etti. İl Müdürü Tatlısu’ya verdiği bilgiler için teşekkür eden Vali Çakacak, Eskişehir'in her alanda gelişerek büyüdüğünü söyledi.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Tatlısu ise spor tesisleri, devam eden projeler ve kurum faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Temel ilkelerinin tüm vatandaşların spor yapmasını sağlamak olduğunu bildiren Müdür Tatlısu, spor faaliyetleri düzenlemenin yanı sıra gençlerin boş zamanlarını değerlendirmek için, gençlik merkezince tiyatro, bilgisayar, yabancı dil, el sanatları, model uçak ve çeşitli müzik enstrümanları çalma kursları düzenlediklerini konuşmasında belirtti.

Kurumdaki birimleri gezen Vali Çakacak, personelle tek tek tanışarak onlara çalışmalarında başarılar diledi. Daha sonra ziyaretini sonlandıran Vali Çakacak, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nden ayrıldıGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar