20 Ağustos 2019 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

İcra kurulumuz açıklamalarda bulundu

İcra kurulumuz açıklamalarda bulundu
  • 7 Kasım 2018 Çarşamba
  • 2011 kez okundu

İcra Kurulu Başkanı ve Sosyal İşlerden Sorumlu Asbaşkanımız Harun Adıgüzel, bugün Vali Hanefi Demirkol tesislerimizde İcra Kurulu üyeleri adına açıklamalarda bulundu.


İcra Kurulu Başkanı ve Sosyal İşlerden Sorumlu Asbaşkanımız Harun Adıgüzel’in düzenlediği basın toplantısında, Teknik Asbaşkan Yardımcımız Kaan Ay, Teknik Direktörümüz Fuat Çapa, ETB Başkanı Murat Diri ile ETB yönetim kurulu üyeleri Mehmet Şimşek , Erkan Koca , Şehri - Sevda grubu üyeleri  ve Ketchup Loyalty Sport bölümü yöneticisi Serdar Günay’da hazır bulundu.

Harun Adıgüzel: Takımımızın son iki karşılaşmada aldığı başarılı sonuçlar ile yüzümüzü güldürdüğünü ifade ederek konuşmasına başladı. Tesislerimizin yanında bulunan otopark gelirleri ile kulübümüzün genel giderlerinin bir kısmının karşılandığını belirten Adıgüzel, “Şehri- Sevda” grubu’nun başlattığı kampanya ile personelimizin maaş alacaklarının bir kısmını ödediklerini, son oynanan Osmanlıspor FK. maçı öncesi taraftarımızın verdiği bağışlar ile İstanbulspor AŞ. maçının primlerini futbolcularımıza dağıttıklarını, cuma günü de Osmanlıspor FK. maçı primlerini dağıtacaklarını ifade etti.

İcra Kurulu Başkanı ve Sosyal İşlerden Sorumlu Asbaşkanımız Harun Adıgüzel iki önemli projeye imza attıklarını belirtti.

Altyapı takımlarımızın deplasman masrafları için Anadolu Üniversitesi ile protokol imzaladıklarını bundan sonra Altyapı masraflarımızı Anadolu Üniversi’nin karşılayacağını, Ketchup Loyalty Sport ile 7979 ESES yaz kampanyasını başlattıklarını ifade etti.

Ketchup Loyalty Sport bölümü yöneticisi Serdar Günay kampanya hakkında bilgiler verdi.

Günay; “Kulübümüze sürdürebilir ek kaynak sağlama amacıyla başlatılan Mobil Destek projesi 7979’a ESES yaz gönder aylık 10 lira destek ol.

 

ESES5 ,  ESES20, ESES30, ESES40, ESES50, ESES60 , ESES70

İle taraftarın istediği miktarda bütçesine göre destek olması sağlanacak .Dedi.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar