18 Haziran 2019 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Eskişehirspordan 6 Genç Oyuncu da Çağrıldı

Spor Toto 1.lig ve TFF 2.lig kulüplerinin 23 yaş altı oyuncularından oluşacak karma takımları, 08-09 ocak tarihlerinde Riva'daki TFF Hasan Doğan Milli Takımlar kamp ve Eğitim Tesisleri'nde  2 müsabaka yapılacaktır.

A Milli Takım oyuncu havuzunu genişletmek amacıyla A Milli Takım Teknik Direktörü Sn. Mircea Lucescu'nun talebi üzerine düzenlenecek organizasyon, A, Ümit ve Genç Milli Takım antrenörleri tarafından izlenecektir.

Spor Toto 1.lig karması kadrosunda bulunan kulübümüz futbolcuları; Ekrem Kılıçarslan, Mehmet Feyzi Yıldırım, Mehmet Özcan, Talha Erdoğan, Furgan Polat ve İbrahim Halil Öner'in 08 Ocak 2018 Salı günü saat 19:30'da TFF Hasan Doğan Milli Takımlar kamp ve Eğitim Tesislerine hazırlık maçları için çağrılmışlardır.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar