17 Haziran 2019 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

İCRA KURULUNDAN UYARI

“ZARAR VERİYOR”

Eskişehirspor İcra kurulu yazılı bir açıklama yaptı. Zor bir süreçten geçildiği belirtilen açıklamada herkesin duyarlı olunması istendi.

Gündeme atılan isimler ile ilgili yazıların zarar verdiğini belirten Komite şu açıklamayı yaptı “Bildiğiniz gibi camia olarak zor günlerden geçiyoruz. Eskişehirspor’un önünü açabilmek için İcra Kurulu olarak çok yoğun mesai harcıyoruz. Bizler bir yandan borçları halletmeye çalışıp bir yandan takımımızı moralli tutmaya gayret ederken, sanki her şey güllük gülistanlıkmış gibi yazılar yazıp, uydurma haberler paylaşan kişi ve hesaplar Eskişehirspor’a büyük zarar veriyorlar. Önümüzdeki süreçte puan silme cezası almamak ve transfer tahtasını açabilmek için borçlu olduğumuz oyuncularla anlaşıp, imza almamız gerekiyor. Bu imzalar için uğraş verilirken “şu Başkan geliyor, bu Başkan aday oluyor” gibi haberler bu süreçte imza verecek futbolcuların olayı yanlış anlamasına sebep oluyor. Popülaritenizi arttırma hevesi için koskoca camianın kaderiyle oynamayın” dedi.


“RİCA EDİYORUZ”

Komite yaptığı uyarı da “31 Ağustos öncesi uyardık. Şimdi yineliyoruz.Değerli camiamızdan ricamız her şey hallolmadan lütfen asılsız yazılar yazılmasın, kongrede seçilen bir yönetim olmadan yönetim kurulu isimleri uydurulmasın. Şehrin geri duranlarından destek alamadığımızı bilmenize rağmen sanki ortada bir yarış varmış gibi yazılar yazmamamızı rica ediyoruz. Eskişehirspor kulübü resmî sitesinden duymadığımız hiç bir habere itibar etmeyelim” dedi. .

 

istikbalgazetesi.comGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar