25 Ağustos 2019 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Mürsel Çavdar’a Teşekkür Ettiler

Kulüp başkanımız Kaan Ay ve başkan yardımcımız Mehmet Kahya, geçmiş dönem Odunpazarı Ak Parti Gençlik Kolları başkanı Mürsel Çavdar'a teşekkür ziyaretinde bulundu.

Kulüp başkanımız Kaan Ay ve başkan yardımcımız Mehmet Kahya, geçmiş dönem Odunpazarı Ak Parti Gençlik Kolları başkanı Mürsel Çavdar'a teşekkür ziyaretinde bulundu.

Kulüp başkanımız Kaan Ay, yaptığı açıklamada transfer dosyalarında  çözmekte zorlandığımız kişilere ulaşarak, gece gündüz demeden Ankara ve İstanbul'da yönetim kurulumuzu yalnız bırakmayarak, çok büyük destek vermiştir. Sayın Mürsel Çavdar'a vermiş olduğu destekden dolayı, canı gönülden teşekkür ederiz dedi.

Odunpazarı Ak Parti Gençlik Kolları başkanı Mürsel Çavdar, nazik ziyaretinden dolayı kulüp başkanımız Kaan Ay ve başkan yardımcımız Mehmet Kahya'ya teşekkür ederek, şehrimizin gururu Anadolu efsanesi, Eskişehirspor'umuzun maddi ve manevi olarak, her zaman takımımızın yanındayız diyerek desteklerini belirtti.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar