17 Şubat 2020 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

SÖZÜN BİTTİĞİ SON GÜN SALI

Eskişehirspor başkanı Osman Taş’ın Salı günü neler yapacağı merakla bekleniyor.

Göreve tekrar dönmesinin ardından taraftarın belli kesimlerine umut olan Başkan Osman Taş için zaman artık çok daraldı. Cuma günü verdiği sözleri yerine getirmekte zorluk yaşayan Başkan Taş belli futbolcular için şahsi senetlerini kullanırken, bir kısım ödemeler yaptı. Fakat bu ödemelerin yetersiz olduğu ve teknik heyet ile futbolcuların gözünü Salı gününe çevirdiği öğrenildi. Başkan Osman Taş’ın yakın çevresine nakdi para sıkıntısını çözeceğini ve Salı gününden itibaren ödemelerin başlayacağının garantisini verdiği gelen haberler arasında. Bu nedenle sözün bittiği son gün Salı olacak gibi duruyor.

istikbalgazetesi.comGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.