17 Şubat 2020 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

U17 Milli Takımı, Slovakya’yı 3-1 yendi

U17 Milli Takımı, Slovakya’yı 3-1 yendi
  • 28 Ağustos 2019 Çarşamba
  • 1540 kez okundu

U17 Milli Takımımız, Viktor Bannikov Turnuvası ikinci maçında Slovakya'yı 3-1 yendi. Milli Takımımızın gollerini 32.dakikada Ömer Faruk Beyaz, 45 ve 80. dakikalarda İsmail Zehir atarken, Slovakya'nın golünü 73. dakikada Christian Veliky kaydetti. Grubumuzdaki diğer karşılaşmada Belarus, Litvanya'yı 1-0 yendi. U17 Milli Takımı, Viktor Bannikov Turnuvası son grup maçında 29 Ağustos Perşembe günü Belarus ile karşılaşacak.

Stat: Borispol Stadium

Hakemler: Artem Mykhayliuk, Yevhen Slusar, Dmytro Stupak, Andriy Goncharuk

Türkiye: Ahmet Çağrı Güney, İsmail Zehir, Abdullah Şahindere, Bartuğ Elmaz, Ömer Faruk Beyaz, Abdullah Soğucak (Dk.55 Selman Faruk Dibek), Kaan Öztürk (Dk.41 Tuğbey Akgün), Abdülsamet Kaya (Dk.41 Ömer Turan Görgüç), Ahmetcan Kaplan, Furkan Yasa (Dk.80 Ahmet Gülay), Kadir Arslan

Slovakya: Filip Balaz, Daniel Szalma, Sebastian Kosa, Thomas Kotlar (Dk.53 Alex Molcan), Rudolf Bozik, Lucas Demitra (Dk.66 Samuel Hason), Daniel Smith (Dk.53 Filip Bobrovsky), Lukas Secansky (Dk.53 Dominik Snajder), Adrian Lehotsky (Dk.75 Vladimir Kanuch), Marian Smatlak (Dk.66 Christian Veliky), Marek Svec (Dk.53 Lukas Fiantok)


U17 Milli Takımı'nın Viktor Bannikov Turnuvası aday kadrosunda şu oyuncular bulunuyor:

Kaleciler: Ahmet Çağrı Güney (Bursaspor), Atalay Gökçe (Gençlerbirliği)

Defans: Ahmet Gülay (Beşiktaş A.Ş.), Kadir Arslan (Bursaspor), Emin Bayram (Galatasaray A.Ş.), Yusuf Erdem Gümüş (Galatasaray A.Ş.), Abdullah Şahindere (Gençlerbirliği), Ahmetcan Kaplan (Trabzonspor A.Ş.), Furkan Yaşa (Kasımpaşa A.Ş.)

Orta Saha: Yiğit Emre Çeltik (Altınordu A.Ş.), İsmail Zehir (Galatasaray A.Ş), Abdullah Soğucak (Altınordu A.Ş.), Tuğbey Akgün (Bursaspor), Ömer Turan Görgüç (Bursaspor), Ömer Faruk Beyaz (Fenerbahçe A.Ş.), Bartuğ Elmaz (Galatasaray A.Ş.), Selman Faruk Dibek (Galatasaray A.Ş.), Kaan Öztürk (Fenerbahçe A.Ş.)

Forvet: Efecan Barlık (Medipol Başakşehir FK), Abdulsamet Kaya (Konyaspor)

Genç Milli Takımlar Sorumlusu: Tolunay Kafkas

Teknik Direktör: Mehmet Yıldırım

A GRUBU / GROUP A

O

G

B

M

A

Y

AV

P

1. İSRAİL

2

2

0

0

11

0

11

6

2. UKRAYNA

2

2

0

0

6

3

3

6

3. LETONYA

2

0

0

2

1

7

-6

0

4. AZERBAYCAN

2

0

0

2

2

10

-8

0

B GRUBU / GROUP B

O

G

B

M

A

Y

AV

P

1. TÜRKİYE

2

1

1

0

4

2

2

4

2. BELARUS

2

1

0

1

2

2

0

3

3. SLOVAKYA

2

1

0

1

3

4

-1

3

4. LİTVANYA

2

0

1

1

1

2

-1

1


 

Tarih-Saat

1. Takım

Skor

2. Takım

Stat / Yer

26.08.2019 - 17.00

Ukrayna

2-1

Letonya

Bucha

26.08.2019 - 17.00 

Azerbaycan

0-6

İsrail

Bannikov

26.08.2019 - 17.00 

Türkiye

1-1

Litvanya

Borispol

26.08.2019 - 17.00

Slovakya

2-1

Belarus

Obuchov

27.08.2019 - 17.00

Ukrayna

4-2

Azerbaycan

Bucha

27.08.2019 - 17.00

İsrail

5-0

Letonya

Bannikov

27.08.2019 - 17.00

Türkiye

3-1

Slovakya

Borispol

27.08.2019 - 17.00

Belarus

1-0

Litvanya

Obuchov

29.08.2019 - 17.00

İsrail

-

Ukrayna

Bucha

29.08.2019 - 17.00

Letonya

-

Azerbaycan

Bannikov

29.08.2019 - 17.00

Belarus

-

Türkiye

Borispol

29.08.2019 - 17.00

Litvanya

-

Slovakya

Obuchov

30.08.2019 - 15.00

7.lik Maçı

-

A4-B4

Bucha

30.08.2019 - 15.00

5.lik Maçı

-

A3-B3

Borispol

30.08.2019 - 15.00

3.lük Maçı

-

A2-B2

Obuchov

30.08.2019 - 17.00

Final Maçı

-

A1-B1

Bannikov

 

 



Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.