17 Şubat 2020 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

YÖNETİM DEVRETMEYE HAZIR!

Dün öğle saatlerinde basın toplantısı düzenleyen ve Eskişehirspor yönetimine talip olan grup adına konuşan Doç. Dr. Adnan Sevim, “Kulübün borçları konusunda gerekli çalışmaları yaptık. Bu göreve talip olmamızın temel sebebi, öncelikle kendi imkânlarımız. Futbolcuların alacaklarını en hızlı bir şekilde tasfiye edeceğiz.

Zaman birlik zamanı, başka Eskişehirspor yok.” dedi.

Bu açıklamanın üzerine mevcut yönetim de tesislere davet ettiği taliplilerle bir görüşme yaptı ve Eskişehirspor yönetiminin görevi devretmeye hazır olduğu belirtildi. Eskişehirspor Mali Sorumlusu Mehmet Şimşek; “Biz pazartesi Toko’yu çözeriz dediğiniz an yönetimi hemen veririz. Hemen bir saat içinde bile göreve başlayabilirsiniz. Biz bu konunda gerekeni yaparız” derken, Yönetime talip olduklarını açıklayan Doç. Dr. Adnan Sevim ise “Resmi bir yönetim varken bu konuyu çözmemiz çok doğru olmaz. Lütfen hiçbir oyuncuyu satmayalım” ifadelerini kullandı.

istikbalgazetesi.com

Öte Yandan Görüşme ile ilgili kulubümüzün resmi sitesinde Kamuoyuna başlığı ile şu duyuru yayınladı

Bugün Eskişehirspor yönetimine talip olduğunu ifade eden Doç.Dr.Adnan Sevim ve Hüseyin Dinç İle yöneticilerimiz arasında tesislerde gerçekleşen toplantıda Eskişehirspor'un acil sorunları hakkında bilgi aktarıldı. FIFA şikayeti nedeniyle 6 puan silme cezası gerektiren Toko Nzuzi dosyasının Pazartesi günü halledilmesi gerektiği kendilerine iletildi. Sevim, henüz bir kongre kararının bile olmadığını, resmî  göreve gelmeden bir ödeme yapmanın mümkün olmayacağını ifade etti. Bunun üzerine, Toko sorununu çözeceklerini söylemeleri halinde kendilerine icra kurulu olarak resmî bir kararla görev vereceklerini ve kongre kararını derhal alacaklarını ifade eden yönetim kurulumuza cevaben "Tek başlarına karar vermelerinin mümkün olmadığını, konuyu istişare ederek dönüş yapacaklarını" ifade ettiler. 
Kamuoyuna duyurulur.

 

Eskişehirspor Yönetim Kurulu 

 



Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.