5 Ağustos 2020 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

İnönü Belediyesi Gençler İçin Çalışıyor

Eskişehir İnönü Belediyesi ilçede bulunan gençlere yönelik yatırımlarını her geçen gün artırırken bir taraftan da gerçekleştirdiği turnuvalara aralıksız devam ediyor.

İnönü belediye Başkanı Kadir Bozkurt, göreve geldiği günden itibaren belediye çalışmalarında gençlere yönelik yatırım ve etkinliklere hız kesmeden devam ediyor.

İnönü Belediye Başkanlığı tarafından ilçe sakinlerinin yılın tamamında spor yapabilmeleri için 235 metre kare alan üzerine modern ve tam donanımlı spor ve sosyal yaşam merkezini hizmete sunmasının ardından 2019 yılında ilçeye kazandırdığı İnönü Belediyesi Spor Kompleksi ile gençlere yatırım yapmaya devam ediyor. Spor ve Sosyal Yaşam Merkezinde plates, airobik, step, vücut geliştirme ve atletizm branşlarında kurslar düzenlenirken, İnönü Belediyesi Spor Kompleksinde Halı Saha Futbol Turnuvaları ile Voleybol Turnuvası düzenlediği belirtildi.

Yılın her günü 26 derece sıcaklığa sahip doğal kaynak suyuyla ünlü Pınarbaşı Havuzlarında ilçede yüzme bilmeyen genç kalmasın diye her yıl Halk Eğitim Merkezi ile ortaklaşa Yüzme Kursları düzenlemeye devam ediyor.

İnönü belediyesi gençlerin ilgi alanlarına göre tesis ve destek faaliyetlerine aralıksız devam ediyor. Destek faaliyetleri kapsamında sponsor olunan Oryantiring sporcusu Elif Gökçe Avcı’nın gençler Dünya Oryantiring Şampiyonasında 2018 Dünya üçüncüsü, İnönülü Kız Takımı ise takımlar halinde Türkiye Şampiyonu oldukları belirtilirken ilçede spora gönül veren amatör kulüplere malzeme desteği verilmeye devam edildiği belirtildi.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.