28 Ocak 2020 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

YÖNETİM TAŞ KESİLDİ

Teknik Direktör Fuat Çapa’nın açıklamaları, Toko ve Funes Mori gibi bekleyen dosyaların ödenip ödenmediği konusunda açıklama yapılmazken,  dün denetleme ve disiplin kurullarının yönetime kongre kararı alınması yönünde tekrar teklifte bulunduğu öğrenildi.

Eskişehirspor’da gözler dün teknik direktör Fuat Çapa’nın açıklamalarının ardından başkan Osman Taş’a çevrilmişti. Akşam saatlerine kadar herhangi bir açıklamada bulunmayan Çapa ve yönetimi sessizliğini korudu. Toko ve Funes Mori’ye ödeme yapılıp yapılmayacağı konusunda da herhangi net bir tavır ortaya konulmaması kafalarda yine soru işareti yarattı. Yönetimde Mete Yılmaz istifa ederken, dün de Umut Cumalı istifasını tesislere noter aracılığıyla gönderdi. Yöneticilerden Selim Demircioğlu ve Serhat Tunç ile imza yetkileri alındığı öğrenilen Mustafa Polat ve Mustafa Topkaya’dan ise herhangi bir açıklama çıkmadı..

Bilindiği gibi Eskişehirspor'da kongre kararı iptal edilmesine rağmen, yönetimin tamamının bu karara evet demediği için görüşmeler devam ediyor. Yönetim dün akşam saatlerinde tekrar bir araya gelirken, denetleme ve disiplin kurulunun yönetime kongreye gidilmesi yönünde öneride bulunduğu öğrenildi.

 

istikbalgazetesi.comGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar