13 Temmuz 2020 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ŞAKİR ACET MİLLİ TAKIMDA

ŞAKİR ACET MİLLİ TAKIMDA
  • 11 Eylül 2019 Çarşamba
  • 1938 kez okundu

13-15 Eylül tarihleri arasında Bulgaristan’ın Samokov kentinde yapılacak olan Ümitler Taekwondo Balkan Şampiyonası’na katılacak olan Sarar Spor antrenörlerinden Şakir Acet, Milli Takım Antrenörü olarak katılacaktır. Şakir Acet yaptığı açıklamada çok mutlu olduğunu belirterek sevincini kulüp başkanı Alaattin Çoban İle paylaştı . Başkanı Alaattin Çoban ise yaptığı açıklamada bu milli gurur hepimizin kulübümüz şehrimiz ve ülkemizi temsilen katılan Şakir hocamı tebrik ediyor başarılar diliyorum yolları açık olsun inşallah bol madalyalı dönsünler diyerek uğurladı.

 

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.