26 Mayıs 2020 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

“ESKİŞEHİRSPOR’U SEVENLERİN SİZE İHTİYACI VAR HOCAM”

Ligde zor günler geçiren Eskişehirspor’da taraftar  önceki akşamdan itibaren sosyal medya hesaplarından ‘Size ihtiyacımız var hocam’ diyerek Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’den yardım istedi.


Başkan Osman Taş ve ekibinden ümidi iyice kesen taraftarlar özellikle twitter hesaplarından Yılmaz Büyükerşen’i etiketleyerek çağrıda bulundu. ‘Size ihtiyacımız var diyen taraftarlar’ “Camianın ihtiyacı olan tek hoca @Y_Buyukersen hocamızdır. Artık bu duruma müdahale etme vakti geldi başkanım. Bizler zamanında hata yapmış olabiliriz ama düzeltmek size yakışır. Bizler yanlış yapmış olabiliriz ama öğretici olarak doğru yolu göstermeniz size yakışır. Eskişehir denince akla gelen iki şey varsa biri  @Eskisehirspor diğeri ise  @Y_Buyukersen .... lütfen hocam düşenin dostu olmaz derler siz bu şehre büyük hizmetler yaptınız...  @Eskisehirspor u görmezden gelmeyin ... sizin yol haritanızda bu kaosdan çıkalım... Eskişehirspor’un ve Eskişehirspor’u sevenlerin size ihtiyacı var hocam. Desteğinizle Şanlı Armamız hakettiği güzel günler gelecek. Gelecek nesile çok güze bir Eskişehir hazırladınız teşekkür ederiz Sayın Başkanım ama Şehrin en büyük simgesi olan @Eskisehirspor’umuzu gelecek nesillere sizlerin desteği ile güzel yerlere getirmek sadece size düşer onbinler inanıyor size hep birlikte el ele verelim. Artık bu duruma müdahale etme vakti geldi başkanım. Bizler zamanında hata yapmış olabiliriz ama düzeltmek size yakışır. Bizler yanlış yapmış olabiliriz ama öğretici olarak doğru yolu göstermeniz size yakışır” gibi sözler yazarak destek çağrısında bulundu.

istikbalgazetesi.comGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketi

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.