22 Ekim 2019 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ZAMAN DARALIYOR STRES ÇOĞALIYOR

ZAMAN DARALIYOR STRES ÇOĞALIYOR
  • 19 Eylül 2019 Perşembe
  • 2223 kez okundu

20 Eylül’e kadar kulüp lisansını alamazsa Eskişehirspor’a -3 puan cezası daha gelecek.

Lige -6 ile başlayan ve -3 puanı yememek için de gece gündüz çalışan yönetimin 82 dosyayı çözmek için eski teknik adam ve oyuncuları tek tek arıyor.

Geçtiğimiz günlerde yapılan basın toplantısında başkan vekili Mustafa Topkaya Eskişehirspor'un kulüp lisansı hakkında “-3 puan 82 dosyanın 81’in haletsen bile geliyor. Kolay değil. -3 için yani lisans konusu hala çalışıyoruz. Gelmemesi için uğraşıyoruz. Bu iş çok zor bir iş” demişti. Bir avukat bir insana tamamen biat ediyorsa ve imza vermiyorsa zaten lisansı alamazsın. Mali raporları hazırladık onları tamamladık. İmza alma konusunda çalışmalar devam ediyor” dedi.

Başkan Osman Taş ve yönetimin yanı sıra teknik kadrodaki bazı isimlerin de imza vermeyenler ile tek tek görüşme yaptığı öğrenildi. Zaman her geçen dakika daralırken yönetimde de stres çoğalıyor.

 

istikbalgazetesi.comGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar