18 Ekim 2019 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

İNÖNܒDE SIRA MASA TENİSİ TURNUVASINDA

İNÖNܒDE SIRA MASA TENİSİ TURNUVASINDA
  • 21 Eylül 2019 Cumartesi
  • 1560 kez okundu

İnönü Belediyesi Kültür ve Spor etkinliklerine hız kesmeden devam ediyor.

Eskişehir İnönü Belediyesi Sinema Geceleri, Halı Saha Futbol Turnuvası, Voleybol Turnuvası’ndan sonra İnönülü gençlere yönelik faaliyetlerine Masa Tenisi Turnuvası ile hız kesmeden devam ediyor.

İnönü’de kültür ve spor alanında gençleri önemsediklerini, gençleri kültürel etkinliklere ve spora yönlendirmek için yeni projeler ürettiklerini belirten İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt, “ Belediye olarak ilçemizde gençlerin ve bayanların spor yapabileceği, içerisinde her türlü spor aletinin olduğu son derece modern İnönü Spor ve Sosyal Yaşam Merkezi’ni geçtiğimiz dönem tamamlayarak ilçemize kazandırdık. Salonumuzda yaz kış yılın her ayı kadın erkek her yaştan hemşerimiz eğitmenler eşliğinde plates, airobik, step, vücut geliştirme ve atletizm branşlarında kurslara katılmaktadırlar.

Bunlar yetmez dedik yaz başında Sinema Geceleri ardından Halı Saha Futbol ve Voleybol Turnuvası düzenledik. Spor dostluk kaynaşma ve sağlık diyoruz ve İnönü’de gençlere yönelik faaliyetlerimize Masa Tenisi Turnuvası ile devam ediyoruz” dedi.  

Masa Tenisi Turnuvası diğer turnuvalarda olduğu gibi tüm ilçe sakinlerinin katılabileceğini belirten Başkan Bozkurt, 23-30 Eylül 2019 tarihleri arasında kayıt alınmaya başlanacağını turnuva ise 1-10 Ekim 2019 tarihleri arasında İnönü Belediyesi Hizmet Çarşısı Çok Amaçlı Salonda gerçekleştirileceğini sözlerine ekledi.

 

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar