25 Mayıs 2020 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

GÖZLER VE UMUTLAR ÖZEÇOĞLU’NDA

Şehirde Eskişehirspor üzerinden derin sessizlik devam ediyor. Kentin birleştiği tek isim olan Sinan Özeçoğlu’na baskılar sürüyor. Eski başkan Özeçoğlu’nun bugün veya yarın sessizliğini tamamen bozarak camiaya iyi ya da kötü bir açıklama yapması bekleniyor.

Eskişehirspor’da hala ciddi anlamda başkan adayı gözükmüyor. Kulüpte sportif anlamda da işler her geçen gün kötüye gidiyor. Futbolcular Menemen maçının primini alamadığı için huzursuz. Bu durum skorlarda da yansıyor. Kulübü tekrar ayağa kaldıracak, futbolcu grubunu mücadeleye inandıracak ve mevcut sıkıntıları giderecek iyi bir yönetim artık şart... Kent Sinan Özeçoğlu’nu istiyor. Ama atanmış ve seçilmişlerden ses olmayınca Özeçoğlu da geri planda kalmayı tercih ediyor.. Tüm camia olarak bu bataktan çıkış yolunun Sinan Özeçoğlu olduğuna inanılıyor.


Böylesine bir ortamda yaklaşan 13 Ekim öncesi eski başkan Sinan Özeçoğlu’nun da iyi yada kötü camiaya gerekli bir açıklama yapması da bekleniyor.

 

istikbalgazetesi.comGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketi

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.