29 Mayıs 2020 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

TEPEBAŞI AKADEMİ SPOR KULÜBÜ BÖLGE BİRİNCİSİ OLDU

TEPEBAŞI AKADEMİ OLARAK SPORA ÖZENDİRİCİ FAALİYETLERE DEVAM EDECEĞİZ

Ankara Kahraman Kazanda yapılan Bölgesel Kros Ligi 1.Kademe yarışlarında 12 İl Takımının yarıştığı Kulüplerarası müsabakada Tepebaşı Akademi Küçük Erkek Takımı 1.Kademe sonucunda Bölge 1.si oldu.
Ferdi sıralamada Harun Şimşek 2.ci Orçun Tulum 3.cü oldu. Gelecek için umut verdiler.

İlimizi temsil eden diğer kulüplerden Odunpazarı Belediye Spor Kulübü 5.ci Eskişehir Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 7.oldu.

Harun Şimşek,Orçun Tulum, Enes Onur,Ahmet Sofuoğlu ve Mevlüt Cansindan oluşan Tepebaşı Atletizm Takımının bir sonraki hedefi 2 Kasım'da Sakarya ilinde yapılacak olan Bölge Finalinde Bölge Şampiyonluğu ve Türkiye Finallerinde İlk 3 dereceyi elde etmek.

Tepebaşı Akademi Başkanı Kaynarca: " Tepebaşı Akademi olarak gençleri spora özendirici faaliyetlere devam edeceğiz. Şehrimiz ve Tepebaşı Akademi adına teşekkürler çocuklar. Başarılarınız daim olsun." Dedi.

Antrenör ve Sporcular verdikleri destekten dolayı Tepebaşı Akademi Kurucu Başkanı İbrahim Yılmaz Kaynarca'ya teşekkür ettiler.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketi

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.