12 Ağustos 2020 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

2019 Yılının Spor En’leri Ödüllerini Aldı

Kanal 26 Televizyonu kuruluşunun 28. yıldönümü nedeniyle “2019 Yılının Spor En’leri Ödül Töreni” düzenledi.

Anadolu Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen programa; Vali Özdemir Çakacak, Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Ankara Milletvekili Mustafa Destici, Eskişehir Milletvekilleri Metin Nurullah Sazak, Dr. Aslan Kabukçuoğlu, Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kemal Şenocak, Eskişehir Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tuncay Döğeroğlu, Kanal 26 Televizyonu sahipleri Yaşar Abacı ve İlhan Balcı, kamu kurum müdürleri, sivil toplum kuruluşlarını temsilcileri, sporcular ve davetliler katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başlayan programda, çeşitli dallarda ödül almaya layık görülenlere ödülleri; Vali Çakacak, Milletvekilleri ve diğer protokol üyeleri tarafından verildi.

2019 Dünya Paralimpik Yüzme Şampiyonası’nda 50 metre sırtüstü finalinde dünya ikincisi olarak gümüş madalya almaya hak kazanan milli yüzücümüz Sümeyye Boyacı ise ödülünü Vali Çakacak’ın elinden aldı.

Bu esnada duygularını dile getiren Vali Çakacak, Kanal 26 Televizyonunun 28. yaşını kutlayarak, “Kanal 26 Televizyonunun bugünlere gelmesinde emeği geçenlere ve bu güzel programı hazırlayanlara teşekkür ediyoruz. Bilindiği üzere spor; dostluk, kardeşlik ve barıştır. Anadolu’nun parlayan yıldızı olan Eskişehir ise bir spor şehridir. Bu akşam bu şehirde yetişmiş başarılı sporcularımızı bir arada görmek hepimizi mutlu etti. Kanal 26 Televizyonuna bir kez daha böyle güzel bir organizasyona ev sahipliği yaptığı için teşekkür ediyor, başarılarından dolayı da tüm sporcularımızı canı gönülden kutluyoruz.” dedi.

Uluslararası müsabakalarda milli marşımız söylenirken, şanlı Türk Bayrağımızı dalgalandıran,  Türk halkını gururlandıran milli sporcularımıza ve 2019 Dünya Paralimpik Yüzme Şampiyonası’nda kadınlar 50 metre sırtüstü finalinde dünya ikincisi olarak gümüş madalya almaya hak kazanan Eskişehir’in evladı milli yüzücümüz Sümeyye Boyacı’ya teşekkür eden Vali Çakacak, Sümeyye’nin herkese örnek olmasını ve yakaladığı başarının azmin bir zaferi olduğunu söyledi.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.