9 Ağustos 2020 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

SARAR SPOR KIBRIS’TAN REKOR MADALYA İLE DÖNDÜ

SARAR SPOR KIBRIS’TAN REKOR MADALYA İLE DÖNDÜ
  • 11 Aralık 2019 Çarşamba
  • 2490 kez okundu

Kıbrıs Kısa Kulvar Masterler Yüzme Şampiyonasında Sarar Spor Sporcular toplam otuz üç altın dört gümüş bir bronz iki birincilik kupası bir üçüncülük kupası alarak büyük bir başarıya imza attılar. Sporculardan Can Polat Bölük yedi altın bir bronz, Erkan Aydın beş altın bir gümüş, Emin Gürel yedi altın bir gümüş, Çağdaş Tuga dört altın iki gümüş, İmge Osmanağaoğlu beş altın, Özge Tuga beş altın ayrıca İmge Osmanağaoğlu birincilik kupası Özge Tuga birincilik kupası genel klasmanda da üçüncülük kupası almışlardır. Antrenör Ali Evirgen ve kaptan Özge Tuga yaptıkları açıklamada bu başarı ülkemize ve ilimize ve Sarar ailesine hayırlı olsun diyerek sevinçlerini paylaştılar, katkılarından dolayı Sarar ailesine teşekkür ettiler. Sarar Spor Kulüp Başkanı Alaattin Çoban ise yaptığı açıklamada sosyal projelerimizden biri olan bu tür faaliyetler grubumuzun göğsünü kabartmıştır, başarılarından dolayı başta antrenörümüz olmak üzere sporcuları cani gönülden tebrik ediyorum diyerek Sarar ailesi her zaman desteklemeye devam edecektir diyerek başarılar diledi.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.