30 Mayıs 2020 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Sağlık çalışanları için biz de varız

Eskişehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Gençlik Hizmetleri birimi olan gençlik merkezlerinde yüz koruyucu maske üretimi yapıldı.

Ülkemizi ve tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs (COVİD-19) hastalığı ile mücadele kapsamında biz de varız diyen gençlik hizmetleri personeli sağlık çalışanlarını yalnız bırakmadı. Gençlik merkezleri personeli ve gönüllü gençlerin Gençlik Merkezlerinde ürettiği maskeler İl Sağlık Müdürlüğüne teslim edildi.

 Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun başlatmış olduğu gönüllü maske üretimi çağrısına Eskişehir sessiz kalmayarak koruyuculu maske üretimi yaptı.  Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Osman Tatlısu, üretimi gerçekleştiren Gençlik Hizmetleri Birimine ve Birim Müdürü Hasan Kalın’a, gençlik merkezi müdürlerine ve gençlik liderlerine teşekkür ettiğini belirtip her türlü desteğe hazır olduğunu söyleyerek çeşitli tavsiyelerde bulundu.

 Gençlik Hizmetleri Biriminden yapılan açıklamada; üretim için tüm imkânlarımızla gençlik merkezi müdürlerimizle, gençlik liderlerimizle, gönüllü gençlerimiz ve diğer tüm personelimizle üretime hazırız. Talep olması halinde üretime devam edebiliriz. İfadeleri kullanıldı.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketi

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.