12 Ağustos 2020 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

GENÇLERDEN A TAKIMA TAKVİYE

Son 3 maç için A takıma çağrılan Utku Kızılkaya, Emir Omurtak, Sezgin Çolpan ve Yiğit Utku Gök de dün Covid 19 testinden geçip akşamda takımla birlikte çalıştı.Yarınki maçta kadroya girecek olan oyuncular teknik heyet görev verirse maçta da oynama şansı bulacak.

ÇOK GENÇ BİR EKİP

Son 3 maçta çok genç bir ekip ile çıkacak olan Eskişehirspor’da genç takımdan A takıma takviye yapıldı.

Altay maçı ile küme düşmeyi garantileyen ve artık yeni sezon hazırlıklarına başlayan Kırmızı Şimşeklerde Ümraniye deplasmanında Bilal ve Buğra ilk kez 11’de görev almıştı.

Son 3 maçta ise teknik kadro daha da genç bir ekibi sahaya sürecek.

TAKIMLA ÇALIŞTILAR

A takımla çalışmalara çıkan Doğukan Ünal, Selman Çiftkanatlı, Berkay Tanır ve Muhammet Akbulut’un yanı sıra Profesyonel olan ancak zaman zaman A takıma çağrılan Utku Kızılkaya, Emir Omurtak, Sezgin Çolpan Bedirhan Akçay ve Yiğit Utku Gök de dün Covid 19 testinden geçip akşamda takımla birlikte çalıştı.Yarınki maçta kadroya girecek olan oyuncular teknik heyet görev verirse maçta da oynama şansı bulacak.

ÖZER GÜVENİYOR

Yeni sezon da transfer yasağı olduğu için gençlere güvenen Eskişehirspor teknik direktörü Mustafa Özer 3 maçta da gençlerin performansına bakacak. Forma savaşı içinde olan gençler ise kendilerine güvenenleri mahcup etmek istemiyor.

 

istikbalgazetesi.comGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.