21 Eylül 2020 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ESKİŞEHİRSPOR’DA “FABRİKA” DÖNEMİ BAŞLADI

ESKİŞEHİRSPOR’DA “FABRİKA” DÖNEMİ BAŞLADI
  • 12 Ağustos 2020 Çarşamba
  • 4110 kez okundu

Kulübümüzde Fabrika adıyla yeniden faaliyete geçen futbol okullarında ilk antrenman dün akşam saatlerinde Vali Hanefi Demirkol Tesislerimizde yapıldı

Kulübümüzde Fabrika adıyla yeniden faaliyete geçen futbol okullarında ilk antrenman dün akşam saatlerinde Vali Hanefi Demirkol Tesislerimizde yapıldı.

Geçtiğimiz hafta kayıtlara başlanan ve 6-15 yaş grupları için düzenlenen futbol okullarımızda kayıtları yapılan ilk sporcularımız; yönetim kurulu üyelerimiz, altyapı koordinatörümüz Serdal Eroy ve antrenörlerimiz ile bir araya gelerek ilk antrenmanlarına çıktılar. Sporcularımız, pandemi nedeniyle alınan geniş tedbirler kapsamında çalışmalarını tamamladılar.

Futbol okulu kayıtlarımız devam etmekte olup, 6-15 yaş grubundaki gençlerimiz velileri ile birlikte ekteki kayıt formunu doldurarak, sağlık raporu, 1 adet vesikalık fotoğraf ve veli kimlik fotokopisi ile birlikte Vali Hanefi Demirkol Tesislerimize gelerek kayıtlarını yaptırabilirler.

İletişim için; 05322743691 numaralı hattı arayarak bilgi alabilirsiniz.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.