28 Ekim 2020 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

“AYRILIKTA AZAP BİRLİKTE RAHMET VARDIR”

“AYRILIKTA AZAP BİRLİKTE RAHMET VARDIR”
  • 21 Eylül 2020 Pazartesi
  • 4047 kez okundu

Eskişehirspor Taraftarlar Birliği Başkanı Murat Diri “Taraftarımız sayesinde imkansızı başarıp hala ayakta kalan bir kulübüz. Bu camia yine biz taraftarın kenetlenmesiyle yaşamaya devam edecektir. Önümüzde zorlu bir süreç var. Ve unutmayın; Ayrılıkta azap, birlikte rahmet vardır" dedi.

Eskişehirspor Taraftarlar Birliği Başkanı Murat Diri açıklamalarda bulundu.

Diri, " Değerli Eskişehirspor sevdalıları; İlk iki maçın ardından camiada farklı seslerin çıktığını görüyoruz. Arkadaşlar herkes yorumlarında haklı... Ancak son 5 yıldır hayatta kalma mücadelesini hep beraber veriyoruz. Lütfen bu sancılı günlerde biraz daha sabırlı ve sakin olalım. Tribünlerin bağrından gelmiş insanlar Hepimiz gibi Bu kulüp için en iyisini yapabilmek için çalışıyorlar... Bu artık çok klişe oldu ama takımın sahaya çıkması ve tesiste yemek çıkması bile mucize... İcra kurulu görevi yaparken Fuat Çapa hocamızla beraber yaşadıklarımızı Allah bilir. Şu an Mustafa Başkan ve yönetim kurulunun da tek dertlerinin Eskişehirspor olduğuna eminim. Bu süreçte Arma yaşasın diye mücadele eden bu insanlara "biz nasıl destek oluruz" diye düşünmekten başka yapacak bir şeyimiz yok. Kulüp içinde yaşanan ve içinde bulunduğu durumla ilgili şu an her şeyi yönetim biliyor. Onları demoralize edecek söylemlerden kaçınmalıyız. Bizim Çocuklar ile başladığımız dönemde de Fuat Hocayı acımasızca eleştirenler olmuştu. Şimdi de Mustafa Özer hocamıza karşı bazı taraftarımız biraz ağır eleştirilerde bulunuyor. Şuna emin olunuz. Kulüpteki herkes Bu süreçte eldeki imkanlar doğrultusunda elinden geleni yapıyor. Yıllardır bizbize nasıl mücadele ettiğimizi düşünün. Taraftarımız sayesinde imkansızı başarıp hala ayakta kalan bir kulübüz. Bu camia yine biz taraftarın kenetlenmesiyle yaşamaya devam edecektir. Önümüzde zorlu bir süreç var. Ve unutmayın; Ayrılıkta azap, birlikte rahmet vardır."dedi.

 

istikbalgazetesi.comGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Apart

Espark Karşısı Günlük Kiralık Apart

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.