22 Ekim 2020 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

“HOCAMIZI GÖNDERİRSEK ŞU ORTAMDA KİM GELİR?”

Son resmi 15 maçta, 3 beraberlik ve 12 yenilgi alan Eskişehirspor'da Teknik Direktör Mustafa Özer'in geleceği tartışılmaya başlanmıştı. Başkan Mustafa Akgören, " Hocamızla yola devam ediyoruz. Kulübün durumu ortada. Biz bu yoklukta Eskişehirspor bayrağını yere düşürmemek adına mücadele veriyoruz." dedi.

8 oyuncunun ayrıldığını da vurgu yapan Akgören,"Bu sezon neredeyse baştan bir kadro kurduk. Teknik ekibimiz elinden gelinin en iyisini yapmaya çalışıyor Kulübün şartları ve durumu ortada. Şimdi soruyorum bizi eleştirenlere… Hadi hocamızı gönderdik diyelim. 0 geliri olan bir kulübe kimi getirelim? Şu ortamda kim gelir? Onun için biz hocamızla çalışmaya ve Eskişehirspor'u yaşatmak için mücadelemize devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

KULÜBÜN DURUMU ORTADA

Eskişehirspor Başkanı Mustafa Akgören, Teknik Direktör Mustafa Özer'in durumu hakkında net ve açık konuştu. Yönetim olarak Özer’in arkasında olduklarını belirten Akgören eleştiriler de bulunanlara da sitem etti.

Lig'de oynadığı son 15 maçta, 3 beraberlik ve 12 yenilgi alan Eskişehirspor'da Teknik Direktör Mustafa Özer'in geleceği tartışılmaya başlanınca bu konuda açıklamalarda bulunan Başkan Mustafa Akgören, " Hocamızla yola devam ediyoruz. Kulübün durumu ortada. Biz bu yoklukta Eskişehirspor bayrağını yere düşürmemek adına mücadele veriyoruz." dedi.

GELİRİMİZ YOK

Kulübün hiç bir geliri olmadığının da altını çizen Başkan Akgören, “Bu sezon şartlarımız pandemi nedeniyle daha zorlaştı. Kulübün sıfır geliri var. Yani hiç yok. Ne loca, ne kombine, ne de reklam satabiliyoruz. Bu şartlar altında kulübü yaşatmak adına mücadeleye devam ediyoruz. Eskişehirspor taraftarı şunu bilsin ki bizde şuana kadar onların bulunduğu noktadan bakıyorduk ve yorumluyorduk. Bugün işin içine girseler onlarda bazı şeyleri daha iyi anlayacaklardır. Biz de sorunları hemen çözmek ve sorunsuz bir Eskişehirspor yönetmek istemez miyiz?" yorumunda bulundu.

HOCAMIZLA DEVAM EDECEĞİZ

Geçen sezonun ikinci yarısından itibaren 8 oyuncunun ayrıldığına da vurgu yapan Akgören, "Bu sezon neredeyse yeni bir kadro kurmak durumuna kaldık. Şartlar bu noktaya sürükledi. Teknik ekibimiz de elinden gelinin en iyisini hala yapmaya çalışıyor. Bizde biliyoruz 15 maçta sadece 3 beraberlik aldığımızı…. Ancak kulübün şartları ve durumu ortada…

Şimdi buradan soruyorum bizi eleştirenlere… Hadi hocamızı gönderdik diyelim! Sıfır geliri olan bir kulübe kimi getirelim? Şu ortamda kim gelir? Onun için biz hocamızla çalışmaya ve Eskişehirspor'u yaşatmak için mücadelemize devam edeceğiz." dedi.

 

istikbalgazetesi.comGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Apart

Espark Karşısı Günlük Kiralık Apart

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.