27 Kasım 2020 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

“HEPİNİZ OLDUM HAVASINA GİRMİŞSİNİZ”

Eskişehirspor teknik patronu İlhan Var bazı oyuncuların performansı karşısında şaşkına döndü. Yapılan çalışmalar sonrasında oyuncularını karşısına alan Var’ın sert eleştiriler yaptığı öğrenildi. 

Var futbolculara sert çıkarak “Bu sene de buraya gelme sebebim sizin o enerjinizdi. Ama görüyorum ki hepiniz oldum havasına girmişsiniz. Halı sahaya gelir gibi antrenmana geliyorsunuz” dedi.

İlhan hoca “Bu formayı hak etmeyen asla giyemez. Transfer dönemi bitti. Kafasında başka şeyler olan derhal boşaltsın. Ben sizinle vakit kaybetmektense alt yapıdan arkadaşlarla yürümeyi tercih ederim. Zihninizi boşaltın, Enerjinizi yükseltin” dedi.

İLHAN HOCAYI KIZDIRDILAR

Oyuncuların performansı karşısında sinirlenen Eskişehirspor Teknik Direktörü İlhan Var,  futbolcularına sırt çıktı.  Antrenman bitiminde tüm oyuncuları karşısına çeken İlhan Var, futbolcuların performanslarını eleştirdikten sonra “ Ben Akhisar'da Yılmaz hocanın yardımcısıyken Eskişehirspor'u izlemeye ben geldim raporu ben tuttum. Geçen sene enerjisi çok yüksek bir takım gördüm öyle rapor tuttum” dedi.

“HEPİNİZ OLDUM HAVASINA GİRMİŞSİNİZ”

Var sözlerine şöyle devam etti “Bu sene de buraya gelme sebebim sizin o enerjinizdi. Ama görüyorum ki hepiniz oldum havasına girmişsiniz. Halı sahaya gelir gibi antrenmana geliyorsunuz. Ben bu camianın nasıl büyük bir camia olduğunu biliyorum. Ben burada bu baskıyı hissediyorum ama siz umursamıyorsunuz. Size söyleyeyim hiçbiriniz üstün yetenekli değilsiniz”

“ENERJİSİ YÜKSEK OYUNCU İSTİYORUM”

Var “Çok koşuyor çok basıyor oyun bozuyordunuz yüksek enerjinizle rakiplerine karşı üstünlük kuruyordunuz. 3 gündür antrenmanda kendisini moda sokan çocuklar görüyorum. Size söyleyeyim ben aynı zamanda U19 ve U17 antrenmanlarını da izledim. Yardımcılarımda izledi. Ben enerjisi yüksek oyuncu istiyorum. Alt yapıda da mevcut.  Ben böyle ruhsuzlukla sahaya çıkıp kaybedeceğime alt yapıda gözlerinden ateş çıkan çocuklarla kaybederim...” ifadelerini kullandı…

“KAFASINDA BAŞKA ŞEYLER OLAN DERHAL BOŞALTSIN”

Teknik Direktör İlhan Var “En azından bir kaçını kazanırız. Antrenmana gel yemeği ye git. Yok ya burasını ne zannediyorsunuz siz. Ben bu sporu ve bu işi seviyorum. Çok büyük maddi beklentilerim yok. Bu formayı hak etmeyen asla giyemez. Transfer dönemi bitti. Kafasında başka şeyler olan derhal boşaltsın. Ben sizinle vakit kaybetmektense alt yapıdan arkadaşlarla yürümeyi tercih ederim. Zihninizi boşaltın, Enerjinizi yükseltin”

“BU CAMİADA SİZE MECBUR DEĞİL”

İlhan hoca son olarak “Ben size mecbur değilim. Hatta bu camiada size mecbur değil. Bu formayı terletmeyen antrenmana da gelmesin. Paranız ödeniyor. Tesiste her şey yolunda bunların kıymetini bilmiyorsanız bizi de uğraştırmayın” dediği öğrenildi.

 

istikbalgazetesi.comGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Apart

Espark Karşısı Günlük Kiralık Apart

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.