18 Eylül 2021 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Eskişehirspor tarihinin en sahipsiz günlerini yaşıyor

Eskişehirspor tarihinin en sahipsiz günlerini yaşıyor
  • 19 Temmuz 2021 Pazartesi
  • 1313 kez okundu

Genel kurul başkan adayı çıkmadığı için 3 kez ertelendi. 27 Temmuz’da yapılacak olan kongreye sadece 8 gün kalmasına rağmen yönetim için şehirden tek bir ses çıkmıyor.

Seçilmişler, atanmışlar, eski başkan ve yöneticiler  ‘Kulübü sahipsiz bırakmayız’ diyenler şimdilerde ortada yok. Artık bu işin şakası kalmadı. Ya birileri aday olacak, ya da kulübün anahtarı Vali’ye teslim edilecek.

8 GÜN KALDI

Tarihinin en kötü günlerini geçiren ve adeta sahipsiz kalan Kırmızı Şimşeklerde genel kurul başkan adayı çıkmadığı için 3 kez ertelenmişti.

27 Temmuz’da yapılacak olan kongreye sadece 8 gün kalmasına rağmen  şehirde Es-Es için tek bir ses çıkmıyor. 

İŞİN İÇİNDEN ÇIKAMAZ OLDU

11 Haziran’dan bu yana kulübü yöneten divan heyeti transfer yasağını kaldırmak ve yönetim oluşturmak için 40 gündür yoğun bir çaba içinde. Ancak özellikle imzalarda tıkanan Divan da artık işin içinden çıkamaz oldu. 

ADAY ARAYIŞI

Divanda yer alan Fatih Baturuygil’in aday olmayacağını açıklamasının ardından aday arayışına giren ve bazı isimler ile görüşmelere başlayan Divan  kulübe sahip çıkacak aday da bulamıyor.

ANAHTAR VALİYE DOĞRU

Eğer ki 27 Temmuz’da yapılacak olan kongrede aday çıkmadığı takdirde Divan heyeti genel kurulda bulunan delegelerinin de onayı ile kulübün anahtarını Vali’ye teslim edebilir. Geçtiğimiz günlerde ziyaret edilen Vali Erol Ayyıldız Divana ‘Aday çıkarın kulübü yaşatın’ dediği öğrenildi. Ancak şu ana kadar hiçbir aday çıkmadı.

SAHİP ÇIKAN YOK

Eskişehirspor resmen kapanma tehlikesi yaşarken, şehirde atanmış ve seçilmişler kulübe adeta sırtını çevirmiş durumda. Eski başkan ve yöneticiler, lafa geldi mi ‘Kulübü sahipsiz bırakmayız’ diyenler şimdilerde ortalarda gözükmüyor. Bu işin artık şakası da kalmadı. Ya 27 Temmuz’da aday çıkacak, ya da kulübün anahtarı Vali’ye teslim edilecek.

YAZIK OLACAK

Geçmişi başarılarla dolu Eskişehirspor yok olma tehlikesi yaşarken, şehirde herkes gelişmeleri endişe içinde takip ediyor.

Önümüzdeki 8 gün siyah-kırmızılı takım için kader günleri..

Eğer takım sahipsiz kalır ise yazık olacak.

Tek umut birilerinin çıkıp takıma sahiplenmesi..

İnşallah o birileri ortaya çıkar da ES-ES yaşamaya devam eder.

 

istikbalgazetesi.comGönderen: esgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar