18 Eylül 2021 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

SAHAYA ÇIKACAK TAKIMI OLUŞTURMAYA ÇALIŞIYORUZ

SAHAYA ÇIKACAK TAKIMI OLUŞTURMAYA ÇALIŞIYORUZ
  • 26 Temmuz 2021 Pazartesi
  • 1630 kez okundu

Salı günü yapılacak olan genel kurulda başkan olması beklenen Mehmet Şimşek listesini oluştururken, bir taraftan da elde kalan oyuncuları inceliyor. Geçtiğimiz sezonki kadrodan ayrılan oyuncuların yanı sıra sözleşmesi biten futbolcularda bulunuyor. Mehmet Şimşek “Transfer yasağının kalkması için çalışacağız. Ancak işimiz çok zor. Her ihtimali düşünmek zorundayız. Bu nedenle eldeki oyuncular ile sahaya çıkacak takımı oluşturmaya çalışıyoruz” dedi.  

KADROYU İNCELİYOR

Eskişehirspor’da göreve gelecek olan yeni yönetim öncelikle sahaya çıkaracağı takımı oluşturmaya çalışıyor. Salı günü yapılacak olan genel kurulda Mehmet Şimşek, çok büyük bir sürpriz olmaz ise Es-Es’in yeni başkanı olacak. Listesini hazırlayan Şimşek bir taraftan da oyuncu kadrosunu inceliyor.


İMZALAR SORUN


Transfer yasağını kaldırmak için büyük mücadele veren Divan Kurulu 25’e yakın imzada sıkıntı yaşadı. Yasağın kalkması için son günü kadar çalışacak olan yeni yönetim bir taraftan da  eldeki oyuncular ile lige katılmayı planlıyor.

TAKIM DAĞILDI

Geçtiğimiz sezonki kadrodan bazı oyuncuların sözleşmeleri sona ererken, bir çok oyuncu da takımdan ayrıldı. Başkan adayı Mehmet Şimşek son 3 gündür takımda kalan oyuncuların listesini incelerken, sözleşmesi biten 4-5 oyuncuyu da takıma geri döndürmek için çabalıyor.

BİR BİR GÖRÜŞECEK

Geçtiğimiz sezon takımda oynayan ve sözleşmesi biten oyunculardan Furkan Balaban, kaleci Melih Ağa ve Furgan Polat’ı takımda tutmak isteyen Şimşek bu oyuncular ile bire bir görüme yaptı. Ayrıca alacakları için TFF’ye ihtar çeken Tolga Yakut’un da kalmasını isteyen şimşek bu oyuncu ile de görüşecek.

“SAHAYA ÇIKACAK TAKIMI OLUŞTURUYORUZ”

Başkan adayı Mehmet Şimşek “Yasağın kalkması için son gün son dakikaya kadar çalışacağız. Ama görünen o ki işimiz çok zor. Biz eldeki oyuncular ile sahaya çıkacak takımı oluşturmaya çalışıyoruz. Gitmek isteyen, sözleşmesi sona eren oyuncular var. Kalmaları konusunda ısrarcıyız. Her ihtimali düşünmek zorundayız” dedi.  

SÖZLEŞMESİ DEVAM EDENLER:

Arda Okumuş, Bedirhan Akçay, Berkay Tanır, Alp Köseer, Doğukan Ünal, Göktuğ Kaan Ünüvar, Hasan Ulaş Uygur, Hasan İlkay Özcan, Melih Nezir, Onur Arı, Onur Bayramoğlu, Onurhan Uyanık, Selman Çiftkanatlı, Sezgin Coşkun, Tolga Yakut, Utku Kızılkaya.  

PROFESYONEL OLMAYANLAR:

Efehan Kaptan, Cihangir Çağlıyan, Kaan Gaman,  Birol Erdoğan, Atilla Karaca, Bartu Göçmen, Mehmet Yiğit Uğur.


SÖZLEŞMESİ BİTENLER :


Melih Ağa, Furgan Polat, Furkan Balaban.

 

istikbalgazetesi.comGönderen: esgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar