23 Eylül 2021 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Sararspor Başkentte

Türkiye Taekwondo Federasyonu'nun 2021 Yılı Faaliyet Programında yer alan Ümitler  Türkiye Taekwondo Şampiyonası 28  Temmuz 2 Ağustos 2021 tarihleri arasında Ankara'da yapılacaktır.

Yapılacak olan şampiyonaya Sarar spor adına katılacak olan antrenörler yaptığı açıklamada pandemiden dolayı sıkıntılı bir dönem geçirdiklerini yine de sporcularımızın en iyi şekilde yarışmalarını sağlayarak madalya ile döneceklerine inanıyorum dediler ve Sarar ailesine katkılarından dolayı teşekkür ettiler sporcular ise geleceğimizin şekillenmesi konusunda madalya İçin gayret göstereceklerini belirttiler.

Sarar Spor Kulübü Başkanı Alaattin Çoban yaptığı açıklamada sporcularımıza her zaman inandığını ve güvendiğini belirterek sosyal projelerimizden biri olan faaliyetlerimizden dolayı desteğimizi  sürdürmeye devam edeceğimizi, belirtip başarılar dileyerek uğurladı.

 Gönderen: esgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar