23 Eylül 2021 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ES-ES’TEN ÖRNEK DAVRANIŞ

ES-ES’TEN ÖRNEK DAVRANIŞ
  • 31 Temmuz 2021 Cumartesi
  • 1209 kez okundu

Eskişehirspor Hatıra Ormanı Kampanyası’nda dünden itibaren bağışlanan tüm fidanların dikiminin Manavgat’ta gerçekleştirileceği açıkladı. Kampanyaya katılım büyük olurken, Es-Es forması giyen oyuncular 26’şar Fidan ile katılım sağladı. 

FİDANLAR MANAVGAT’A

Eskişehirspor, Antalya Manavgat’ta yaşanan yangın felaketine duyarsız kalmadı. Nisan ayında başlatılan Eskişehirspor Hatıra Ormanı Kampanyası’nda dünden itibaren bağışlanan tüm fidanların dikiminin Manavgat’ta gerçekleştirileceğini açıkladı. Kulüpten yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı: “Nisan ayında başlatmış olduğumuz Eskişehirspor Hatıra Ormanı Kampanyamıza bugünden itibaren bağışlanacak tüm fidanların dikiminin Manavgat’ta gerçekleştirileceğini değerli kamuoyuyla paylaşırız. Yaralarımızı her zaman olduğu bugün de hep birlikte saracağız. ofidanlaryetisecek.com”

BÜYÜK DESTEK VAR

Öte yandan iki gündür kampanyaya büyük destek oluyor.

Es-Es forması giyen Bilal Ceylan, Furgan Polat, Mehmet Özcan, Ekrem Kılıçarslan,Uğurcan Semizoğlu,  Metehan Altunbaş, Bedirhan Altunbaş ve takımda yer alan oyunculardan Hasan Ulaş Uygur  Tolga Yakut 26 şar fidan alarak kampanyaya destek oldu.

TFF'DEN 'ORMAN PROJESİ' KARARI

Türkiye Futbol Federasyonu, liglerde görülen her sarı kart için 1 adet, her kırmızı kart için de 5 adet fidan dikilmesine ilişkin TFF Ormanı Projesi çalışmalarının başlatılmasına karar verdi.

 

istikbalgazetesi.comGönderen: esgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar